Namuose > Apie mus

2007 m. Balandžio mėnesį Wuxi mieste, Kinijoje, "Ynt Petrochemical Machinery Equipment Co., Ltd" yra visiškai priklausanti antrinė įmonė, įsteigta "Wuxi Aochi Filter Equipment Co., Ltd.", yra viena iš pirmaujančių tiekėjų, turinčių mikrofilterių, ir yra ypač gerai filtro projektavimas reikalaujančiomis sąlygomis. Pagrindiniai produktai yra atskyriklio filtrai, mikrofiltrai, maišų filtrai, slėgio indų filtrai, automatiniai valymo filtrai, aukšto slėgio filtrai, statiniai maišytuvai ir veidrodžiai bei pan. Tokių produktų seriją pripažino ir pagyrė daugelis klientų, tokių kaip Kinijos nacionalinė jūrų naftos kompanija, "Roc Oil", "Fluor Corporation", "Technip", "China National Petroleum Corporation", "Shell", "Nanjing Steel Group", "BASF" ir "Sony" .


"YNT" yra įsipareigojusi teikti klientams pasaulio pramonėje ekonomiškiausius ir labiausiai profesionalius filtravimo sprendimus pasirinkdami pirmaujančią pasaulyje filtravimo gamybos įrangą ir gamybos procesus, integruojant MTP patirtį kasetės procese ir naudodami įvairius filtrus. ir atskyrimo technologijas. Sukepinta kasetė, nerūdijančio plieno sulankstyta kasetė, suspausto kasetė, membraninė kasetė ir kitos filtravimo priemonės, kartu su skirtingai suprojektuotais filtro korpusais, plačiai naudojamos naftos chemijos, naftos perdirbimo, naujų energijos, plieno ir geležies, chemijos, farmacijos, maisto ir vandens valymo ir kitų pramonės šakų.

"YNT" jau daugelį metų siūlo paslaugas pramonės bendruomenei, griežtai įgyvendinant ISO9001 tarptautinę kokybės sistemą. Su daugybe projektų departamentų, įsikūrusių šalyje, "YNT" gali suteikti jums geriausią aptarnavimo po pardavimo sistemą, ir mes galime patekti į svetainę, kuri bus aptarnaujama per 24 valandas Kinijoje.

Ateityje YNT, laikydamasis pagrindinių "saugumo, profesionalumo, inovacijų ir bendradarbiavimo" vertybių, toliau teiks klientams geresnės kokybės produktus ir veiksmingesnes paslaugas ir stengsis prisidėti prie filtravimo technologijų naujovių.