Naftos vandens separatorius skystis kietas atskyrimas

Naftos vandens separatorių Įvadas kevalais naftos ir vandens atskyrimo procesas yra įrengta Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtravimo, Koalescencinis naftos produktų, atsiskaitymo, atskyrimas, kad būtų realizuoti pašalinimą...

Informacija apie

Naftos vandens separatorių Įvadas

Aliejaus-vandens atskyrimo proceso apvalkalas yra įrengta Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtracijos, Koalescencinis naftos produktų, atsiskaitymo, atskyrimas, kad būtų realizuoti, pašalinti drėgmės, vidutinio šarmo ir organinės rūgšties druska tirpsta vandenyje ir pan.

oil water separator.jpg 

Funkcijos

Medijos pirmiausia iš vidaus išorės srautus per Koalescencinis naftos produktų kasetės, šios kasetės turi atbulinis Dvigubas filtravimo ir Koalescencinis naftos produktų, didelio tikslumo, filtravimo kasetės slapčiausias Koalescencinis naftos produktų sluoksnis gali efektyviai blokuoti, dalelių priemaišos, ypač perimti priemaišų, kurios turi emulsinių stabilumo valstybės, pavyzdžiui, geležies oksidą ir geležies sulfido ir kt. taip pat geriau vėliau demulsifikavimo ir Koalescencinis naftos produktų funkcija, po filtravimo terpė bus srautus į Koalescencinis naftos produktų demulsifikavimo sluoksnį, jos "specialios medžiagos gali padaryti demulsifikavimo, tada Gerai ir be vandens sudaro didelis lašas, tus bus kriaukle iš savo" sunkumą, mažesnio dydžio lašas gaus su žiniasklaida į atskyrimo kasetės, atskyrimo kasetės dedamos patentas technologijos medžiagos su hidrofobinės geri. kai vidutinio iš vidaus ir išorės srautų atskyrimo kasetės, tik tegul žiniasklaidos praeiti, mažų lašelių yra visiškai veiksmingai sulaikytas iš kasetės ne tada susivienyti į tus, tokiu būdu dar labiau atskirti nuo vandens.

Specifikacijos

Apvalkalo medžiaga: 20 #, 345Q, nerūdijančio plieno
Mikrono reitingas diapazonas: mažiau nei 0,3 mikronų, 0,3 mikrono, 0,5 mikrono, 1 mikrono, 5 mikronų, 10 mikronų
Kasetės dydis: OD3.5''.4.5''.6''; Lenght16, 18, 20, 32, 36, 40, 72''
Pradinis slėgis: ≤50bar
Kintamas slėgis:<>
Darbinė temperatūra: 0 ~ 120℃

Atskyrimo kasetės

Atskyrimo kasetės yra pagamintas iš didelio tankio gradiento stiklo pluošto, siekiant sumažinti sugadinimo, į visą vieno vamzdžio konstrukcija, kasečių paviršiaus dizainas laikomas iš hidrofobinės ir oleophobic ir įvairių reikalavimų vykdymo kelių mikronų dydžio.

Struktūra

Skysčio-skysčio Koalescencinis naftos produktų atskirtuvas yra aprūpintas dvi skirtingas funkcijas kasečių grupės vidaus; skyriklio korpusas yra metalinis korpusas ir įrengta svirtis manometrai, slėgio daviklis, ventiliacijos vožtuvą, išleidimo vožtuvas, dabar imties sąnarius ir kitus aksesuarus.

Proceso srauto

1. norint pratęsti Koalescencinis naftos produktų kasetės tarnavimo laiką ir drenažinių veiksmingumą, rekomenduojame pridėti parengtinis filtras priekyje Koalescencinis naftos produktų atskirtuvas filtras. Pagrindinis pasirengimo filtras yra naudojamas pašalinti vidutinio dydžio didelė priemaišoms ir kietų dalelių, geležies oksidas, geležies sulfido ir kitų kenksmingų priemaišų.
2. Kiekvienam įrenginiui skirta su apvažiavimas, patogus pakeitimas kasetės, tada nuolat užtikrinti sistemos darbą.
3. yra 3 nutekėjimo kiekvienos įrangos, kuri padėtų purvo pašalinimas ir priemaišos atskiriamos atkūrimo apačioje.

Programa

INOCO SGF skysčio-skysčio atskirtuvas paprastai naudojamas benzinas, reaktyviniai degalai ir dyzelino aliejaus - vandens atskyrimas; šarmas benzinas, reaktyviniai degalai ir dyzelino naftos šarminiai šarminiai atskyrimas; vandens atskyrimo lengvųjų angliavandenilių ir naftos chemijos produktai; atskyrimo vandenilio peroksido darbo motina alkoholinius gėrimus; rūgšties atskyrimas, naftos chemijos produktų ir angliavandenilių; išsiskyrę skysti riebalai; bevandenis amino išsiskyrę.


图片1.png 

DUK

1. ar man reikia likti savo vietoje kelias dienas, ar galima man rezervuoti viešbutį?

: Tai visada malonu, viešbučio užsakymo paslauga yra prieinama.

2. kokius kokybės lygį ar jūsų produktus?

A: mes turime CE, ISO, SGS, TUV, BRIST, ASME sertifikatą iki šiol.

3. kaip pristatymo laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadintas?

A: mūsų mašinos yra įvyniojami filmas, įsitikinkite, kad įrenginys gali būti pristatomi mūsų klientui sklandžiai, mes naudosime plieninės vielos nustatyti mašina su pakuote.

4. po mūsų užsakymą, bus jums sutvarkyti mašinos montavimas šiuo metu?

A:All mašinos bus išbandyti gerai prieš pristatant, Taigi beveik iš jų gali būti naudojamas tiesiogiai, taip pat mūsų mašina yra lengva įdiegti, jei jums klientų poreikių mūsų pagalbos, mes būsime maloniai siūlome diegti, bet kokia kaina bus, kuriuos jums.


图片6.png 


Tyrimo