Skyriklio pramonės separatorius

Cikloninis separatorius Įvadas INOCO 900 serijos cikloninis atskyriklis yra keliolikos atšakų ciklonas Vaizdeliai ir kasetes nuo dujų atskirti, dalelių ir lašeliai. Veikimo principas pirmasis etapas filtravimo ciklonas Vaizdeliai dujų ir skysčių atskirtuvas: Kada dujos teka su skysčio į...

Informacija apie

Cikloninis separatorius Įvadas 

INOCO 900 Series cikloninis atskyriklis yra keliolikos atšakų ciklonas Vaizdeliai ir kasetes nuo dujų atskirti, dalelių ir lašeliai.

 

Veikimo principas

Pirmojo etapo filtravimas 
Ciklonas Vaizdeliai dujų ir skysčių atskirtuvas: kai skystis, kuriame yra į dujų ir skysčių atskirtuvas, dėl sukimosi, ciklonas sūkurys vamzdžio konstrukcija, dujų srautus srautas gamins stiprus vor tex judesio, sukurti stiprią išcentrinę jėgą, kad kietosios dalelių ir skysčio priemaišų prie ciklonas vamzdžio sienelės.
Po to, kai priemaišos būtų atskirtos nuo dujų sraute, skystis kaupiasi konteinerio regione. Dujų af ter valymo palieka ciklonas Vamzdis separatorius su minimalų slėgio kritimą į kitą lygį, filtravimas.

cyclone separator.jpg

Antrojo etapo filtravimas

Kasetė filtravimo ir atskyrimas: šis lygis yra iš skaičių filtravimo elementų, kuriuos galima pakeisti arba pakartotinai valomi.
Tokio tipo filtro elementas ir tikslumo lygη parenkamos pagal darbo sąlygas, tikslas yra pašalinti mažiausias kietąsias daleles ir kondensuojasi rūko ir padaryti didžiausią lašeliai gali išbraukti iš skyriklį.

SN-920 serijos cikloninis filtras atskyriklis

INOCO mokosi vidaus ir užsienio ciklonas Vaizdeliai technologijos privalumus ir sukūrė atskyrimo dujų-skysčių-kietosios fazės su aukštus efektyvumo rodiklius ir atsparus nusidėvėjimui ir korozijai, ją turima daug paviršiaus kietumas (paviršiaus kietumas iki į HV900 ~ 1000), puikus korozijos (taikoma rūgštims, šarmams, šlapias vandenilio sulfido aplinkos ir kt).
Ciklonas vamzdis yra 2 colių naudojant išcentriniai kanalėlių vamzdžio principu. Dujos filtruojamos įleidimo uostą ir suformuoja sukimosi srauto vamzdyje, kaip skystis ir kietųjų dalelių ir dujų tankio skirtumų, išcentrinės jėgos, atskirti, švarios dujos iš vamzdžių tekėti už kietosios ir skysčių dalelės patenka į į apačioje skyriklis iš vamzdžių tada nutekėjimo nuo to ištakai. Ciklonas Vaizdeliai skaičius grindžiamas leidžiama faktinį dujų srauto ir slėgio kritimas.

Efektyvumo indeksas

Atskyrimas: Dulkių dalelių ir lašeliai 8-10μm, kad greitis yra 100 %
Ciklonas slėgio kritimas: mažiau nei 0.04MPa

Funkcijos

1. bendra struktūra tinka dviejų pakopų srauto charakteristikoms, dėvėti šviesą, mažiau krūvio ištirti ir remontas
2. pagrįstą struktūrą, užsikimšimo problema kyla ne
3. griežtas temperamentas terpė, ciklonas vamzdis gali naudoti originalus aukštos dėvėjimosi ir korozijos nikelio-fosforo apkalos gamybos technologija, paviršiaus kietumas pasiekia iki HV900-1000, su didelio dilimo atsparumą ir ilgą tarnavimo laiką
4. platus veiklos lankstumą, užtikrinti atskyrimo efektyvumas ir leistinas slėgio kritimas, nuo vieno vamzdelio srautas svyruoja 135-185m 3/h;

Kokybės užtikrinimas

1. griežtas sutarties audito invloved ieškant visų departamentų užtikrinti kiekvieno užsakymo galimybes.

2. proceso projektavimas ir tikrinimas prieš dideliais kiekiais.

Griežtai kontroliuoti visų žaliavų ir pagalbinių medžiagų, visas žaliavas pasiekia aukštesnįjį pasaulį.

3.on-svetainės patikrinimas siekiant visų procesų, patikrinimo rezultatai nuolat atsekami 3 metams.

4. visi tikrintojai yra kvalifikacijos tarptautinius sertifikatus.

5. kvalifikacijos WPS ir profesionalių suvirintojai garantija suvirinimo kokybę.

6.100 % patikrinimas baigtas kopūstai prieš išsiuntimą.

7. Išplėstinė ir visą bandymo ir tikrinimo įrangą: NK, metalo mikroskopu, poveikį testeriai, kietumas testeriai...

8. reguliarios inspekcijos darbuotojų mokymą.


图片1.png 

DUK

1. kokius kokybės lygį ar jūsų produktus?

A: mes turime CE, ISO, SGS, TUV, BRIST, ASME sertifikatą iki šiol.

2. kaip pristatymo laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadintas?

A: mūsų mašinos yra įvyniojami filmas, įsitikinkite, kad įrenginys gali būti pristatomi mūsų klientui sklandžiai, mes naudosime plieninės vielos nustatyti mašina su pakuote.

3. apie paslaugas po pardavimo, kaip jūs galite išspręsti problemas įvyko užsienio pirkėjų laikas?

A: garantija mūsų mašinos paprastai yra 12 mėnesių, šiuo laikotarpiu, mes organizuojame tarptautinių greitųjų autobusų iš karto, įsitikinkite, kad pakeisti dalys, pristatyti kaip galima greičiau.

Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai buvo operacija, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių po įrangos įrangos pristatymo (garantija neapima vartoti dalys).

4. Kodėl verta rinktis mus?

Atsakymas: mes esame viena iš aukštųjų technologijų įmonių, AAA sutartį ir patikimos įmonės, AAA technologijų konsultacinė firma. Mes esame gamintojas gavo ISO 9001 sertifikatą.

5. Kokios mokėjimo sąlygos ar jūs sutinkate?

T / T arba l/c arba Vakarų Sąjungos ar "MoneyGram" arba Paypal, kiti yra sveikintinas.

6. koks filtras pristatymo laikas?

A: apskritai, 35 dienoms po Išplėstinė mokėjimo, jei OĮG, tai bus 40-45 dienų po išankstinių mokėjimų, pristatymo uosto, laikyti yra Šanchajus.


图片6.png 


Tyrimo