Automatinis atgalinio plovimo filtras

1. Automatinis atgalinio plovimo filtras Įvadas Šis veikimo būdas yra galimas, nes žvakių filtrai gali veikti labai trumpu ciklo laiku, naudodami aukštus filtravimo dažnius, kol pyragai vis dar yra ploni. Vienas iš žvakių filtrų savybių, kai naudojamas tirštinimui, yra aiškus filtratas.

Informacija apie

1. Automatinis nuvalymo filtras Įvadas

Šis veikimo būdas yra galimas, nes žvakių filtrai gali veikti labai trumpu ciklo laiku, pasinaudodami aukštais filtravimo greičiais, kol pyragai vis dar yra ploni. Vienas iš žvakių filtrų savybių, kai naudojamas tirštinimui, yra jų skaidrus filtratas, nes pagal gravitacijos tirštiklius analogiškai susidaro perpildymai, kuriuose visada yra tam tikras kiekis smulkių suspenduotų kietųjų dalelių.

image001


2. Darbo principas

Filtravimo metu, kuris vyksta slėginiame inde, skystis spaudžiamas iš išorės per filtravimo terpę. Kietas jungtis prie jo paviršiaus ir formuoja vienodą tortą. Tortas išlieka ant filtro elementų dėl jų įgaubto išgaubto profilio ir nuolat palaikomo slėgio skirtumo. Kai slėgio kritimas nukreipiamas į nustatytą vožtuvą, įleidimo ir išleidimo vožtuvas išsijungia. Suslėgto oro srautas į filtrą ir džiovinimo filtras, esant atgaliniam valymui, dalelė bus pašalinta, o filtro elementas gali būti regeneruojamas.

Kitas žvakių filtrų bruožas yra cilindro formos elementai, išlaikantys formuotą pyragą. Ši forma, priešingai nei plokštelė, lapai ar filtrai, padidina filtravimo sritį, nes pyragaičiai tampa storesni ir tam tikru mastu kompensuoja filtravimo greičio sumažėjimą.

Žvakių filtrai puikiai tinka degiosioms, toksiškoms ir korozinėms medžiagoms tvarkyti, nes jos yra autoklavuotos ir skirtos pavojingai aplinkai, kai reikalingas aukštas slėgis ir saugus darbas. Panašiai jie gali būti lengvai uždengiami, kad būtų galima laikyti karštą ar šaltą temperatūrą. Šios funkcijos nėra galimos „Filterpresses“, kurios metu reikia atidaryti plokšteles į atmosferą, kad kiekvieno ciklo pabaigoje būtų galima išpilti tortų.


3. Privalumai

■ Puikus tortų išpylimas.

■ Lengvai prisitaiko prie srutų sutirštinimo.

Imum Minimalus grindų plotas.

Simple Mechaniniu požiūriu paprasta, nes nėra sudėtingų sandarinimo liaukų ar guolių.

■ Šlapias ir sausas išleidimas

Filtered Filtruotos kietos medžiagos išleidžiamos ir išleidžiamos dujų išpurškimo būdu, reakcijai gali būti naudojamas filtras.

■ Nuolatinis sustorėjimas

Filter Šis filtro tipas leidžia nepertraukiamai filtruoti, nepertraukiant srauto; kieta medžiaga nuplaunama atgal į skystį ir išplaunama srutų pavidalu, šis filtravimo procesas dažniausiai taikomas procesams, kuriuose reikalingas konstantinis srautas.


4.DUK

a. Ar esate gamintojas, prekybos įmonė ar trečioji šalis?

A: Mes esame gamintojai ir nuo 2007 m.

b. Koks yra minimalus užsakymo kiekis, ar galite atsiųsti man pavyzdžius?

A: Mūsų minimalus kiekis yra 1 rinkinys, nes mūsų gaminys yra mašinų įranga, sunku siųsti pavyzdžius, tačiau mes galime atsiųsti katalogą, nuoširdžiai kviečiame atvykti apsilankyti mūsų kompanijoje.

c. Kokie kokybės lygiai yra jūsų produktai?

A: Mes turime CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikatą.

d. Kadangi laivybos laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadinta?

e: Mūsų mašina yra plėvelė, siekiant užtikrinti, kad mašina būtų sklandžiai pristatoma mūsų klientams, mes naudosime plieninę vielą, kad mašiną tvirtintume su konteineriu.

1

2

3Tyrimo