Automatinis atgalinio skalbimo filtras

1.Automatinis nugaros plovimo filtras Įvadas Filtrai taip pat naudojami sutirštinimui, kad gautų koncentruotą srutą, dalinai pašalinant skystą fazę kaip filtratą. Šis veikimo būdas yra galimas, nes žvakių filtrai gali veikti labai trumpu ciklo laiku, pasinaudodami ...

Informacija apie

1.Automatinis nugaros plovimo filtras Įvadas

Filtrai taip pat naudojami sutirštinimui, kad gautų koncentruotą srutą, dalinai pašalinant skystą fazę kaip filtratą. Šis veikimo būdas yra galimas, nes žvakių filtrai gali veikti labai trumpu ciklo laiku, pasinaudodami aukštais filtravimo greičiais, kol pyragai vis dar yra ploni. Vienas iš žvakių filtrų savybių, kai naudojamas tirštinimui, yra jų skaidrus filtratas, nes pagal gravitacijos tirštiklius analogiškai susidaro perpildymai, kuriuose visada yra tam tikras kiekis smulkių suspenduotų kietųjų dalelių.

image001


2.Produkto detalė

Originalus: Jiangsu, Kinija

Sertifikavimas: ISO9001, ISO14001, Kaina: Sutartinė

Medžiaga: aliuminis

Mokėjimo terminas: TT, LC

Pristatymo data: sutartinė

Pakavimas: eksporto standartas

Rinka: Artimieji Rytai / Afrika / Azija / Pietų Amerika / Europa / Šiaurės Amerika

Garantija: 1 metai

MOQ: 100 rinkinys


3. Mūsų privalumai

a. Plati gamybos patirtis: Mes specializuojamės oro valymo pramonėje daugiau nei 10 metų, AHU Pre-filter galime optimizuoti oro srauto projektavimą, atsižvelgiant į oro kondicionavimo dėžutės dydžio pritaikymą, filtravimo efektyvumą, oro srauto aptikimo parametrus, siekiant užtikrinti, kad klientai .

b. Aukštos kokybės žaliava: Mes turime kvalifikuotą tiekėjų sertifikavimo sistemą, prisijungėme prie „D&B DUNS“ Registruotų "c. Griežtų fizinių / cheminių bandymų procedūrų: atitikti gaminio projektavimo ir proceso reikalavimus, pateikiant patikimus bandymų duomenis.

d. Trumpas pristatymo laikas: jei vienas konteineris yra 15-20 dienų. Mes taip pat atsargų kai standartinio dydžio vamzdžiai ir strypai, jei jums reikia 3-5 vnt, mes galime pristatyti greitai.

e. Saugi pakuotė: prieš transportavimą ant vamzdžių ir strypų pripilkite antikorozinės alyvos, plastikiniai dangteliai ant vamzdžių galų, kad apsaugotų vidinį paviršių, kiekvienas strypas turi būti apsaugotas kartoniniu vamzdeliu. Galiausiai supakuokite jūrinį paketą arba medinę dėžę.

f. Geriausias aptarnavimas po pardavimo: Daugiau nei 60% produktų yra parduodami Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Europoje, o visi produktai yra patikimi vidaus ir užsienio klientams.

image003


Tyrimo