Automatinė atgalinio plovimo filtro sistema

1.Automatinis atgalinio plovimo filtro sistema Įvadas Automatinė galinio plovimo filtro sistema yra prieinama aukštai temperatūrai, aukštam slėgiui ir aukštai kietai medžiagai, kuri yra priimta trijų valymo metodų, nugaros plovimo, sprogdinimo, ultragarso, kad būtų užtikrintas nuolatinis automatinis veikimas, vengiama dažnų instrukcijų ...

Informacija apie

1.Automatinis atgalinio plovimo filtro sistema Įvadas

Automatinė galinio plovimo filtrų sistema yra prieinama aukštai temperatūrai, aukštam slėgiui ir aukštai kietai medžiagai, kuri yra priimta trijų valymo metodų, nugaros plovimo, sprogdinimo, ultragarso, kad būtų užtikrintas nuolatinis automatinis veikimas, išvengti dažno rankinio valymo ir nereikalingų prastovų, ir maksimaliai sumažinti aplinkos taršą iš filtro medžiagos likučiai.

image001


2.Advantage

■ Naudojant unikalią valymo programą su pagrindiniais sintetiniais elementais, valymo efektas yra lygus 80% pradinės būsenos, labai pailgina pramoninio tarnavimo laiką ir sumažina teršalų išmetimą 70%.

■ Puikūs filtravimo komponentai su akytojo metalo filtru, filtravimo efektyvumas gali siekti iki 1 mikrono / 99% (dažniausiai gali būti naudojamas 1 mikrono iki 25 mikronų filtras).

■ Pilnai uždara konstrukcija, 100% automatinis filtras, kuris taip pat tinka įvairiems sudėtingiems ir sprogimui atsparioms sąlygoms.

OC INOCO turi daug brandintos sistemos tirpalo, srauto greitis gali būti 1-200T / h. Dažniausiai INOCO filtravimo įmonė gali pateikti brėžinį.

■ Platus filtro elemento dydžio ir medžiagos pasirinkimas. INOCO gali suteikti 10 mm ~ 200 mm akytojo filtravimo elementą, medžiaga gali būti 304L, 316L, monelis, hastelloy.


3.DUK

a. Koks yra minimalus užsakymo kiekis, ar galite atsiųsti man pavyzdžius?

A: Mūsų minimalus kiekis yra 1 rinkinys, nes mūsų gaminys yra mašinų įranga, sunku siųsti pavyzdžius, tačiau galime atsiųsti katalogą, nuoširdžiai kviečiame atvykti apsilankyti mūsų kompanijoje.

b. Kokie kokybės lygiai yra jūsų produktai?

A: Mes turime CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME sertifikatą.

c. Kas yra jūsų mašinos pristatymo laikas?

A: Apskritai, mūsų mašinos pristatymo laikas yra apie 30 dienų, pritaikyta mašina bus pristatyta kaip derybos su mūsų klientais.

d. Ar mašina gali būti pritaikyta kaip mūsų poreikis, pvz., Ant mūsų logotipo?

A: Žinoma, mūsų mašina gali būti pritaikyta kaip jūsų poreikis.

e. Kadangi laivybos laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadinta?

A: Mūsų mašina yra plėvelė, siekiant užtikrinti, kad mašina būtų sklandžiai pristatyta mūsų klientams, mes naudosime plieninę vielą, kad mašiną tvirtintume su konteineriu.

image003

 


Tyrimo