Automatinis savaiminio valymo filtras

1.Automatinis savaiminio valymo filtras Įvadas Automatinis savaiminio valymo filtras taikomas dideliam srautui mechaniškai išvalytoms ir sudėtingoms priemaišoms, kurios gali atitikti 10 ”, 12”, 14 ”ir 68” vamzdžių liniją. Jei jūsų proceso srautas yra didesnis nei 2500m3 / h, rekomenduojama naudoti šį skystąjį filtravimą ...

Informacija apie

1.Automatinis savaiminio valymo filtras Įvadas

Automatinis savaiminio valymo filtras taikomas dideliam srautui mechaniškai išvalytoms ir sudėtingoms priemaišoms, kurios gali atitikti 10 ”, 12”, 14 ”ir 68” vamzdžių liniją. Jei jūsų procesų srautas yra didesnis nei 2500m3 / h, rekomenduojama naudoti šią skystų filtrų sistemą su keliais rinkiniais.

image001image003


2.Self valymo filtravimo procesas

Kai įleidimo ir išleidimo vamzdyno slėgio slėgis pasiekia pateiktą vertę, filtras pradės valymo procesą. Visas savaiminio valymo procesas apima du etapus: atidaromas drenažo vožtuvas; du nerūdijančio plieno šepečiai, kuriuos varo viduje variklis, nuvalys nešvarumus, kurie buvo užfiksuoti tinkleliu, ir tada priemaišos bus išleidžiamos iš drenažo vožtuvo. Visas valymo procesas trunka apie 15–60 sekundžių, o tuo metu filtravimas sistema nustoja tekėti ir valdyti valdymo dėžute.

Valdymo tipas: jis turi tris modelius: laiką, diferencinį slėgį ir PLC valdymą.

1

image003_03image003_04image003_05


Tyrimo