Atgal skalbimo filtras

1.Automobilių plovimo filtras Įvadas Automatinis nugaros plovimo filtras užtikrina visiškai automatinį švarios veiklos valymą pramonėje ir gali nuolat atskirti priemaišas nuo vandens ir kito skysčio. Filtravimo programos priežiūra ir veikimas yra labai paprasta, ...

Informacija apie

1.Nugaros skalbimo filtras Įvadas

Automatinis nugaros plovimo filtras užtikrina automatinį nuvalymo švarų darbą pramonėje ir gali nuolat atskirti priemaišas nuo vandens ir kito skysčio. Filtravimo programos priežiūra ir eksploatavimas yra labai paprasta, net ir esant sunkioms eksploatavimo sąlygoms, ji taip pat gali toliau veikti gerai veikiant. Šis filtras yra tam tikra filtrų programa, kuri gali suteikti platų visapusišką pramonės naudojimą. gali garantuoti filtruoto skysčio grynumą ir patikimumą.

image001


2. Darbo principas

Filtr Filtravimo procesas

nefiltruotas skystis patenka į elemento filtro dugną ir pro filtro elementą patenka iš išorės į vidų. Tada priemaišos bus įstrigusios elemento išorėje. Susikaupusios priemaišos bus palaipsniui suformuotos. Kuris galėtų pašalinti mažesnes daleles.

■ Atgalinio plovimo procesas

Atgalinio plovimo procesas pradedamas, kai filtrai pasiekia nustatytą diferencinį slėgį arba laiką.

Diferencinio slėgio siųstuvas išeina diferencinio slėgio signalą, paleidžia programuojamą valdiklį, PLC programa siunčia signalą į vožtuvo pavarą, atidaromas išleidimo vožtuvas, skystis grįžta teka ir pro elementus, dalelių filtro tortas ant elemento paviršiaus bus išvalytas.


3. Mūsų paslaugos

a.Mes teikiame nemokamą techninę paslaugą apie šepečių filtrą ir taikymo problemas.

b.Laisvas ekskursijos vietoje ir mūsų gamyklos pristatymas.

c.Mes teikiame procesų projektavimą ir patvirtinimą nemokamai.

d.Mes galime garantuoti prekių pristatymą laiku.

e.Uždarykite visų specialių asmenų užsakymus ir laiku informuokite klientus.

image003


Tyrimo