Fiksavimo filtrų sistema

1.Atsiurbimo filtro sistema Įvadas Sintetinis pluoštas turi tam tikrą filtravimo sluoksnio poringumą, nebegamina kitų medžiagų, todėl operacija yra paprasta. Šios filtro kasetės taip pat naudojamos išlenkto dizaino inoco patentui, kuris leis vienam filtrui pasiekti didelį filtravimo plotą ir ...

Informacija apie

1.Atsiurbimo filtro sistema Įvadas

Sintetinis pluoštas pasižymi tam tikru filtro sluoksnio poringumu, nebegamina kitų medžiagų, todėl operacija yra paprasta. Šios filtro kasetės taip pat naudojamos inoco patentuoto sulankstyto dizaino, kuris leis vienam filtrui pasiekti didelį filtro plotą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Filtras tvirtina specialią sandarinimo struktūrą, sujungtą su vamzdeliu.

image001


2.Didelio srauto kasetės filtro medžiaga

Filtruoti dalis

Medžiaga

Kėbulo korpusas

CS, SS304, SS316L, C276,2205, danga

Filtro kasetė

PP, PTFE, nerūdijantis plienas sulankstytas

Korpuso korpuso tarpinė

Bun-N, fluoro guma, metalinis spiralinis žiedas

 

3.DUK

1. Kas yra jūsų mašinos pristatymo laikas?

A: Apskritai, mūsų mašinos pristatymo laikas yra apie 30 dienų, pritaikyta mašina bus pristatyta kaip derybos su mūsų klientais.

2. Kadangi laivybos laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadinta?

A: Mūsų mašina yra plėvelė, siekiant užtikrinti, kad mašina būtų sklandžiai pristatyta mūsų klientams, mes naudosime plieninę vielą, kad mašiną tvirtintume su konteineriu.

3. Ar galiu žinoti, kokį mokėjimą jūsų įmonė priims?

A: Iki šiol 100% T / T iki išsiuntimo ir 30% indėlio, kurį sumokėjo T / T, sumokėta L / C.

4. Kaip yra jūsų prekių kokybė?

A: Mes daugelį metų bendradarbiavome su daugybe pasaulinės klasės pavyzdžių, pavyzdžiui, „Conoco Phillips“, „Shell“, „Fluor“, „Sinopec“, „PetroChina“, „Samsung“ inžinerijos, „BASF“, „Bayer“, „Worlypesons“ ir kt.

Mūsų produktai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.


Tyrimo