Visiškai automatinis filtras

1.Visiškai automatinis filtras Įvadas Visiškai automatinis filtras tinka filtrams su 1 '- 36' vamzdynu, iš kurio galima rinktis iš nuolatinio skysčio srauto, paprasto techninės priežiūros darbų, XF serijos savaiminio valymo filtras yra plačiai naudojamas visose pramonės šakose area.XF-X05 savaiminio valymo šepečio filtras ...

Informacija apie

1.Visiškai automatinis filtras

Visiškai automatinis filtras tinka filtrams su 1 '- 36' vamzdynu, iš kurio galima rinktis nuolatinį skysčių srautą, paprastą techninės priežiūros darbus, XF serijos savaiminio valymo filtrą plačiai naudoja visose pramonės srityse.XF-X05 valymo šepečio filtras turi didelį filtravimo efektyvumą, kai filtruojamos nusodintos kietos medžiagos, skystis teka iš šono ir iš šono, o tai efektyviau filtravimo procese.

image001


2.Pareiškimas

█ Automatinis savaiminio valymo filtras gali būti naudojamas beveik visuose pramoniniuose vandens valytuvuose, tokiuose kaip vandens tiekimas, išvalyta vandeniu sistema, vandens pasibjaurėjimas, druskos vandens kvapas, naudojamas aušinimo, apdorojimo ir priešgaisrinės apsaugos paslaugoms. Ši filtrų valdymo sistema gali užtikrinti vandens išteklių ciklą ir sutaupyti išlaidas.

HisŠie mechaniškai išvalyti filtrai yra plačiai naudojami perdirbimo pramonėje, siekiant apsaugoti šilumokaičius, vamzdynų siurblius, nuotekų valymo perdirbimo sistemą ir kt.

█ Aukšto srauto mechaniniu būdu išvalyti filtrai gali būti naudojami elektros energijos pramonėje, siekiant apsaugoti šilumokaičius, vamzdynų siurblį, vandens purškimo antgalį, nuotekų perdirbimo sistemą ir kt.

█ Automatinis savaiminio valymo filtras gali būti naudojamas celiuliozės perdirbimo pramonei, kad būtų pašalintas pluoštas iš vandens, kad būtų išvengta purkštuko užsikimšimo, o žievė ir lustas atskirtos cirkuliacijos procese.


3. Mūsų privalumai

a. Plati gamybos patirtis: mes specializuojamės automatinio savaiminio valymo filtre, pvz., Šepečių filtru, grandiklio filtru, nerūdijančio plieno vandens filtro korpusu, nuplaukimo filtru, maišų filtro korpusu ir kasetės filtro korpusu, turinčiu 10 metų patirtį.

b. Pilnas šepečio filtro gamybos įrenginys: turintis tikslią radialinę gręžimo mašiną, plokščių lenkimo ritinius, tekinimo stakles, obliavimo staklių frezavimo stakles, gręžimo ir frezavimo stakles, CNC plazminio pjovimo stakles, inverterio impulso argono lankinio suvirinimo aparatą, inverterio lydymosi poliarinį dujų apsauginį suvirinimo įrenginį, suvirinimą manipuliatorius, Co2 dujų ekranuotas suvirinimo aparatas, savarankiškai reguliuojamas ratų lentynas, vairavimas ir kitos pažangios įrangos įranga.

image003_01image003_02


Tyrimo