Visiškai automatinis filtravimas

1. Visiškai automatinis filtravimas Įvadas Visiškai automatinis filtravimas tinka filtrams su 1 '- 36' vamzdynais, iš kurių galima rinktis iš nuolatinio skysčio srauto, paprasto techninės priežiūros darbų, XF serijos savaiminio valymo filtras yra plačiai naudojamas visose pramonės šakose area.XF-X05 savarankiškai ...

Informacija apie

1. Visiškai automatinis filtravimas Įvadas

Visiškai automatinis filtravimas tinka filtrams su 1 '' - 36 '' vamzdynu, iš kurio galima rinktis iš nuolatinio skysčio srauto, nesudėtingai prižiūrėti saugumą, XF serijos savaiminio valymo filtras yra plačiai naudojamas visose pramonės srityse.XF-X05 valymo šepečio filtras turi didelį filtravimo efektyvumą, kai filtruojamos nusodintos kietos medžiagos, skystis teka iš šono ir iš šono, o tai efektyviau filtravimo procese.

image001


2. Darbo principas

Valymo procesą atlieka čiulpimo skaitytuvas, jis sukelia spiralinį nuskaitymą ir sugeria priemaišą ant akies paviršiaus ir išleidžiamas per išleidimo vožtuvą, skeneris varomas dvipusiu elektros variklio sukimu varžtu.

Išleidimo vožtuvo atidarymą valdo dviejų pozicijų trikampis solenoidinis vožtuvas, visas procesas trunka apie 35 sekundes, o šiame procese sistema palaiko nuolatinį srautą.

Vanduo teka per filtro įleidimo angą ir srautai iš išorės į vidų link rupios akies, tada teka per smulkų tinklelį iš vidaus į išorę, priemaiša bus sulaikyta smulkiajame tinkle šiame procese ir taip pat susidaro tam tikras slėgio sumažėjimas. apsaugoti švarią įrangą ir išvengti didelių dalelių pažeidimo, kad jis nebūtų filtruojamas.


3.DUK

a. Ar galiu žinoti, kokį mokėjimą jūsų įmonė priims?

A: Iki šiol 100% T / T iki išsiuntimo ir 30% indėlio, kurį sumokėjo T / T, sumokėta L / C.

b. Apie aptarnavimą po pardavimo, kaip galite laiku išspręsti jūsų užsienio kliento problemas?

A: Mūsų mašinos garantija paprastai yra 12 mėnesių, per šį laikotarpį mes iš karto surengsime tarptautinį ekspresą, kad įsitikintume, kad atsarginės dalys bus pristatytos kuo greičiau.

Kokybės garantija: 12 mėnesių nuo įrangos veikimo, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių nuo įrangos pristatymo (garantija netaikoma vartoti dalis).

c. Kai pateiksime užsakymą, ar šiuo metu įrengsite įrenginį?

A: visos mašinos bus gerai išbandytos prieš pristatant, todėl beveik visos jos gali būti naudojamos tiesiogiai, taip pat mūsų mašiną lengva įdiegti, jei klientui reikia mūsų pagalbos, mes mielai pasirengsime įrengti, bet visas išlaidas sumokėsime bus apmokestintas jūsų.

1

2

3


Tyrimo