Automatinė grįžtamojo filtro žvakė filtras

C andle filtras (modelis: INOCO-DS-A7) Įvadas žvakė filtras yra, kaip visi slėgio filtrus, gali būti matoma procesas eilutėms, apdorojančioms, titano dioksidas, išmetamųjų dujų, sūrymu paaiškinimo, raudonasis, Kinija molio, cheminių medžiagų ir daug kitų programų, kurios reikalauja veiksmingas mažai drėgmės torto...

Informacija apie

Candle filtras(Modelis: INOCO-DS-A7)Įvadas 

Žvakė filtras yra, kadangi visi slėgio filtrus, gali būti vertinamas procesas eilutėms, apdorojančioms, titano dioksidas, išmetamųjų dujų, sūrymu paaiškinimo, raudonasis, Kinija molio, cheminių medžiagų ir daug kitų programų, kurios reikalauja veiksmingas mažai drėgmės torto filtruojant ar aukšto lygio poliravimo. Žvakė filtrai taip pat naudojami sustorėjimas gaminti koncentruotą vientisu srutos iš dalies pašalintas skystosios fazės kaip filtrato. Šis veikimo būdas gali būti, nes žvakė filtrai gali veikti labai trumpo ciklo laiką pasinaudojant aukštos filtravimo lygis nors bandelės yra vis dar plona. Viena iš funkcijų, žvakė filtrai naudojami sustorėjimą yra jų skaidraus filtrato, nes svorio tirštikliai, analogiškai, gaminti perpildymo, kuris visada sudaro tam tikrą baudos suspenduotų kietųjų dalelių.

Veikimo principas:

Filtruojant, kuris vyksta slėginis indas, skystis yra spaudžiamas iš išorės per filtrą. Kieta jungtis ant jo paviršiaus ir suformuoti vienodą tortą. Pyragas lieka filtravimo elementai dėl savo įdubę išgaubtas profilis ir nuolat prižiūrimi slėgio skirtumas per juos. Kai slėgio kritimo nustatyti vožtuvo, įleidimo ir išleidimo vožtuvų išjungimas. Suspausto oro srautas į filtrą ir sauso filtro tortas, atgalinis perdirbant, dalelė bus pašalintas ir filtro elementas gali būti pakartotinai generuoti.

 

Kitas bruožas žvakių filtrus yra cilindro formos elementų, kurie išlaiko suformuota torto. Ši figūra, nesutinka, kad plokštelės, lapų ar Filterpresses, padidina filtravimo plotas pyragai auga storesnė ir kompensuoti kažkiek filtravimo normos sumažėjimą.

Žvakių filtrus labai gerai tinka tvarkyti degios, toksiškos ir ėsdinančios medžiagos, nes jie autoklave, suprojektuota pavojingomis sąlygomis, kai reikia didelio slėgio ir saugų darbą. Be to, jie gali būti lengvai pramušančią programų kai karštoje ar šaltoje temperatūroje turi būti Išsaugota. Šios funkcijos nėra įmanoma, Filterpresses, kuriems plokštelės į atmosferą atidarymas vienas, kad pyragas išskyros kiekvieno ciklo pabaigoje.

Žvakė filtrai yra prieinami visų dydžių ir didesnių tipai gali turėti 200 m2 ploto ir yra 250 ar daugiau filtravimo elementai sumontuoti 2,5-3,0 metro skersmens indų. Darbinis slėgio diapazonas yra labai platus, tačiau dauguma žvakė filtrai veikia 6 barų slėgį. Jis gali būti naudojamas filtras 1 mikrono pasirengimo filtras žvakės.

Privalumai

■ Puikus tortas išskyros.

■ lengvai prisitaiko prie srutų sustorėjimas.

■ Minimalaus ploto.

■ Mechaniškai paprastas, nes šiuo metu ne sudėtingas sandarinimas liaukos ar guoliai.

■ Šlapias ir sausas biudžeto įvykdymo patvirtinimo

■ filtruoto kietosios medžiagos yra dewatered ir išleidžiamas dujų smūgis-atgal, filtravimo nuosėdos gali būti naudojamas reakcija.

■ Nuolat sustorėjimas

■ Šio filtro tipas leidžia nuolat filtravimo be pertraukos srauto; kietosios rausva atgal į skystį ir dischared suspensijos pavidalu, šis filtravimo procesas iš esmės taikoma procesams, kur reikalingas contious srauto.

■ Žvakė filtro dizainas, kuria siekiama atitikti didelės gamybos standartą farmacijos ir biotechnologijos pramonės šakų. Paviršiaus apdaila ir konstrukcija iš vidinės galima veiksmingai išvalyti visų dalių, kurie liečiasi su produktu.

Ši filtravimo sistema buvo sėkmingai taikomas šiose srityse.

■ Titano dioksidas■ Šalinimo katalizatoriaus
■ dabartinės valdybos■ Fosfatavimas
■ Viskozės pluoštas■ Aktyvuotos anglies
■ Nikelio gamybos■ ceolito gamybos
■ Kuro dujų desulfurization■ Gamyba iš maistinio aliejaus
■ Nuotekų valymo■ Chloro šarmų gamybos
■ Dervos■ Poliolio
■ Gamyba iš PVC

■ Dujų desulfurization


Po pardavimo

Inoco teikti aukštos kokybės, specializuotas ir laiko tarnybą. Mes galime pateikti visi techniniai duomenys projektas reikalingas, piešimo, produkto naudojimo, gamybos eiga ir ITP.

DUK

1. ar esate gamintojas, prekybos įmonė arba trečioji šalis?

A: Mes gamintojas, ir mes turime statė mūsų bendrovė nuo 2007 metų.

2. Koks yra minimalus užsakymo kiekis, ar galėtumėte atsiųsti pavyzdžių?

A: mūsų minimalus kiekis yra 1 komplektas, kaip mūsų produktas yra įrengimams, sudėtinga atsiųsti pavyzdžių, tačiau, mes galime atsiųsti jums katalogą, nuoširdžiai Sveikiname jus atvykti aplankyti mūsų įmonę.

3. kokius kokybės lygį ar jūsų produktus?

A: mes turime CE, ISO, SGS, TUV, BRIST, ASME sertifikatą iki šiol.

4. kaip pristatymo laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadintas?

A: mūsų mašinos yra įvyniojami filmas, įsitikinkite, kad įrenginys gali būti pristatomi mūsų klientui sklandžiai, mes naudosime plieninės vielos nustatyti mašina su pakuote.

5. po mūsų užsakymą, bus jums sutvarkyti mašinos montavimas šiuo metu?

A:All mašinos bus išbandyti gerai prieš pristatant, Taigi beveik iš jų gali būti naudojamas tiesiogiai, taip pat mūsų mašina yra lengva įdiegti, jei jums klientų poreikių mūsų pagalbos, mes būsime maloniai siūlome diegti, bet kokia kaina bus, kuriuos jums.

6. kaip galiu gauti po aptarnavimo?

A: mes atsiųsime jums atsargines dalis iš nemokamai jei problemas sukelia mums. Jei vyrai darbo problemas, mes taip pat siųsti atsargines dalis, tačiau ji yra çkrauta. Jokių problemų, jūs galite paskambinti mums.


图片7.png         

Tyrimo