Dviejų aukštų maišelį filtro maišelį filtravimo įranga

Dviejų aukštų maišelį filtravimo įvedimo INOCO-D dviejų aukštų maišinis filtras – filtravimo sistema, kurie naudoti du rinkiniai Kišeniniai filtrai pasiekti poveikį, vieno darbo, vieno budėjimo režimu, arba dvi filtravimo ar darbo tiek. Lengva įdiegti ir švarus ir didesnį filtravimo plotą turės daugiau purvinas dydžio, daugiau darbo laiko...

Informacija apie

Dviejų aukštų maišinis filtrasĮvadas

INOCO-D dvipusis maišinis filtras – filtravimo sistema, kurioje naudojant du rinkiniai Kišeniniai filtrai pasiekti poveikį, vieno darbo, vieno budėjimo arba dvi filtravimo ar darbo tiek. Tai paprasta įdiegti ir švarus ir didesnį filtravimo plotą turės labiau užterštas dydžio, daugiau darbo laiko ir valyti kartų mažiau.

Pagrįstą struktūrą, padengti mažas plotas nedidelis, gerai sandarinimo, didelio srauto pajėgumų paprasta operacija, vidaus erdvės ir ne filtras gydymas yra smėlio sprogdinimo arba poliravimo perdirbti, todėl paviršius yra sklandus ir geras paviršiaus efektyvumas.


Techniniai duomenys

Medžiaga: CS, SS304, SS316L, CS pamušalu PO, CS pamušalu PTFE

Filtruoti tikslumas: 2-100mesh

Darbinė temperatūra: 0-500℃

Darbinis slėgis: 0-20 Mpa

Dizainas kodas: H21637-1991 m. ASME VIII

Pasirinkite parinktį

Reguliuojamas filtras kojos

Šildymo striukė

Aukštos temperatūros ir aukšto slėgio konstrukcija

                                                              

 Programa

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Automobilių

Filtravimo registruojančiomis vonioje, filtravimo E-paltai, paltas ir clearcoat, gruntas, dažai žiedas filtrais, dalių valymo skysčiai, piešimo junginiai, tepalai, metalo darbo skysčių ir siurblio įsiurbimo filtrai.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Cheminės medžiagos

Katalizatoriaus naudojimo, šalinimo vamzdžio masto, poliravimo vandeninis procesas skysčiai, šarmų, rūgščių ir tirpiklių, filtravimo emulsijos ir dispersijas, gelio pašalinimo iš dervos. Aktyvintos anglies arba katalizatoriaus pašalinimo bauda chemijos pramonėje yra pavyzdys, kaip reikalauja taikyti cheminio apdorojimo. INOCO filtravimo maišeliai atitinka šių taikymo reikalavimams, keliamiems didelis filtravimo efektyvumas kartu su ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Vaflis ir chip perdirbimo, elektroninės ėsdinimo vonios, foto- cheminių medžiagų poliravimui ir highpurity vandens filtravimo ir prefiltration įvairių Membraninio filtravimo procesų pagerinti jų ekonominį efektyvumą. INOCO filtravimo maišeliai įrodyti reikia grynumas, efektyvumas ir nuoseklaus veikimo.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Maistas ir gėrimai

Poliravimo filtravimo vyno, spiritinių gėrimų ir alaus, daleles iš maistinio aliejaus, šalinimo suodžių iš celiuliozės, gleives pašalinus želatina, skystas cukrus, tirštas sultis, kukurūzų sirupas poliravimo, krakmolo perdirbimo, pieno perdirbimo ir gaivieji gėrimai. Daug INOCO filtravimo maišeliai atitinka FDA ir EEB net maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalus ir įvairios šios programos.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, registruojančiomis sistemos filtravimo, tauriesiems metalams regeneruoti, metalo darbo skysčių ir piešimo junginiai. Valymo mašinos dalių naudotis mūsų filtravimo maišeliai sumažinti likutinę purvo ant dalių.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Naftos produktų

Filtravimo mašininės alyvos, kuro priedai, patobulintas naftos gavybą, filtravimo amino sprendimų, filtravimo glikolio skysčių, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesų, Aminas poveržlės, atviroje filtravimo stotys, naftos gręžinių grąžtams ir injekcijos skysčių.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Dažai ir lakas

Aglomeratų perkraustymo, pašalinti dažų coagulates, tirpiklio filtravimo, saugojimo teršalų, pakavimo linijose ir dažų maišymo linijas, monomero valymo.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmacijos

Atkūrimo brangus veikliųjų sudedamųjų dalių, katalizatorius vėl covery, aktyviosios anglies valymo ir šalinimo, filtravimo, želatina, hormonų, vitaminų ekstraktais, poliravimo, žolelių mišiniai, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimo, druskų tirpalai.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Dervų, plastikų, dažų ir dangų

Aliejus ir polimerinė filtravimo, dispersijas, polimerizacijos partijas, dervos gali dangos, plastikų, sudėties, spaustuvinių dažų, plastikų perdirbimo, popieriaus dangos didelio grynumo rašalinis skysčių filtravimo.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Vandens valymas

Gerai vandens filtravimo, vandens valymo įrenginius, dumblo šalinimo, vamzdžio nuosėdų šalinimas, smėlio ir dumblių šalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervos atkūrimo, kalcio apnašų šalinimas, filtravimo, chemikalų, naudojamų vandens valymo, dulkių šalinimas iš aušinimo bokštas diegti Baltijos jūrai. Paviršinio vandens filtravimas yra tradiciškai dominuoja filtravimo kasetės. Dabar, didelio efektyvumo ir ilgą laiką INOCO didelio našumo filtravimo maišeliai yra ekonomiškai efektyvi alternatyva brangių kasečių.


Mūsų paslaugos

Ø pateikti techninį projektą ir sprendimus;

Ø naujų augalų statybos rekomendacijas;

Ø projektavimas ir gamyba, nestandartiniai įrengimai;

Ø profesionalų techninį mokymą ir gaires svetainėje, pagal sutartį;

Ø tiekimo priedai bet kuriuo metu;

Ø Tele-techninės konsultacijos ir paslaugos;

Ø kitų specialios techninės tarnybos pagal kliento poreikius.

Pranašumas

■Sucking filtras gali būti įrengta įvairių elementų suma teikti didžiausią filtravimo plotą, kiekvienas filtras būsto programa siekiant mažiausio slėgio nuostoliai dirbant.

■Super didelis srautas.

■Rigid filtro elementas ir įvairių variantų.

■Fully automatiškai išsivalo, tai automatinis filtras.

■Simple, patikimas ir ekonominius.

DUK

1. kur yra savo gamyklos?

A: mūsų gamyklos adresas yra: No.58 Rongxing 3rd Road, Furong industrial park, Wuxi miestas Jiangsu province, Kinija.

2. kokius kokybės lygį ar jūsų produktus?

A: mes turime CE, ISO, SGS, TUV, BRIST, ASME sertifikatą iki šiol.

3. gali būti pritaikyti mašiną, kaip mūsų reikia, pvz., įdėti savo logotipą?

A: tikrai mūsų mašina gali būti pritaikyti kaip jūsų poreikius, taip pat galima įdėti savo logotipą.

4. gegužės žinau, kuris priims jūsų įmonė?

A: taip toli 100%T/T prieš išsiuntimą, ir 30 % depozitą moka T/T, subalansuotas mokės l/c yra prieinami.


图片6.png

Tyrimo