Inline statinio maišytuvas

1. Inline statinio maišytuvas Įvadas tai yra tinkamas didelio klampumo skysčio-skysčio maišymas, reakcija absorbcijos maišymo procesą arba gamybos proceso polimero Skiedinio sugėrimas, reakcijos mišinio ar gamybos polimero skysčio reakcijos proceso, ypač dėl didelės talpos vandens srautas yra geriau...

Informacija apie

1. Inline statinio maišytuvas Įvadas

Tai tinka didelio klampumo skysčio-skysčio sumaišymo, reakcija absorbcijos maišymo procesas arba gamybos proceso polimero Skiedinio sugėrimas, reakcijos mišinio ar gamybos polimero skysčio reakcijos proceso, ypač didelio pajėgumo srautas yra geriau perdirbti.

image001


2. techniniai parametrai

Mechaninis konstrukcinių duomenų.

Statinio maišytuvas sritis

Būsto ir maišymo elementas

Vamzdžio skersmuo

Serverio

ASME 16,5 klasė 150

Projektinė temperatūra (° C)


Programa

█ tai tinka klampumo ≤ 104 CP.

█ Jis susideda iš daug X-skirtingų vienetų ir forma X tipo struktūra.

 

Mūsų privalumai

a. aukštos kokybės žaliava: mes daugiausia pasirinkti žaliavos didelis plieno gamykloje, pvz., TPCO, BAO plieno, SHA plieno, kuris yra geriausia ir didžiausia žaliavos gamintojas Kinijoje.

b. griežtai fizikines bei chemines tyrimo procedūras: tingėti ir procesą, suteikti patikimų tyrimų duomenų reikalavimus.


DUK

1. kaip pristatymo laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadintas?

Ats.: mūsų mašina yra įvyniojami filmas, įsitikinkite, kad įrenginys gali būti pristatomi mūsų klientui sklandžiai, mes naudosime plieninės vielos nustatyti mašina su pakuote.

2. koks filtras pristatymo laikas?

Atsakymas: paprastai 35 dienoms po Išplėstinė mokėjimo, jei OĮG, tai bus 40-45 dienų po išankstinių mokėjimų, pristatymo uosto, laikyti yra Šanchajus.

image003

 


Tyrimo