Didelio filtro maišeliai

Įvadas dideliam filtrų krepšiui Įvadas SGD-01D serijos didelis filtrų maišelis turi daug filtravimo zonos ir priemaišų saugojimo pajėgumus. Esama maišo filtro sistema gali naudoti šią filtrų maišelio seriją. Tai gali ne tik prailginti filtro maišelio tarnavimo laiką, bet ir sumažinti dažnį, bet taip pat gali ...

Informacija apie

Įvadas dideliam filtrų krepšiui

SGD-01D serijos didelis filtrų maišelis turi daug filtravimo zonos ir priemaišų saugojimo pajėgumus. Esama maišo filtro sistema gali naudoti šią filtrų maišelio seriją. Tai ne tik gali pratęsti filtrų maišelio tarnavimo laiką, bet ir sumažinti pakeičiamąjį dažnį, bet taip pat gali sumažinti prastovos ir atstatymo sąnaudas. Naudodami didelio srauto filtro maišą, klientai gali naudoti mažesnį filtrą, kad atitiktų didelio srauto filtravimo reikalavimus, todėl sumažėja filtravimo kaina.


Dvantages

Nešvarumų saugojimo pajėgumai yra 1,8 karto didesni už tradicinį 2 # filtrų maišą, taupant investicijas ir naudojant išlaidas.
Išvaizda yra tokia pati kaip ir tarptautiniame standartiniame filtrų maiše, ją galima lengvai atnaujinti iki SGD-G5 serijos didelio srauto filtro maišo.
Naudokite patentuotą "Sync-Ring ™" serijos filtro maišelio žiedą su puikiu sandarinimo efektu ir lengvu montavimu.
Paramos krepšelis praėjo per žalingą slėgio bandymą, didelio stiprumo ir aukšto saugumo.
Su SGD-G5 serijos didelio srauto filtro maišelio montavimo laikikliu, pakeitimas bus greitesnis nei standartinis filtrų maišas, kuris per 30 sekundžių.

Techniniai duomenys

Filtravimo tikslumas (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Filtro maišelio medžiaga: PP, PE, NYLON
Darbo temperatūra: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Maksimalus pakeitimo slėgis: 0,5-1 kg / cm2 (pagal skirtingą klampumą)
Filtruojamo maišelio dydis (coliais): skersmuo 7, ilgis 28
Maksimalus srautas (vanduo): 20-45 m3 / h

200 mikronų filtro maišelis.jpg

Paraiška

产品 说明 模板 254114.png

Automobiliai

Pirminio apdorojimo vonelės filtravimas, E-Coat filtravimas, sluoksnis ir sluoksnis, gruntas, dažų žiedo linijos filtrai, dalių valymo skysčiai, brėžinys, tepalai, metalo apdirbimo skysčiai ir siurblio įleidimo filtrai.

产品 说明 模板 254459.png

Cheminis

Katalizatoriaus regeneravimas, vamzdžių masės pašalinimas, vandeninių procesų skysčių, šarmų, rūgščių ir tirpiklių poliravimas, emulsijų ir dispersijų filtravimas, gelio pašalinimas iš dervų. Aktyvioji anglis arba katalizatoriaus pašalinimas smulkių chemikalų pramonėje yra tipiškas pavyzdys, kai reikalaujama chemiškai apdoroti. INOCO filtro maišeliai atitinka aukščiausią filtravimo efektyvumą kartu su ilga tarnavimo trukme ir patikimumu.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vakuuminis ir lusto apdorojimas, elektroninės sūrymo vonios, fotocheminis poliravimas ir aukšto vandens filtravimas bei įvairių membraninių filtravimo procesų prelimtra filtravimas, siekiant pagerinti jų ekonomiškumą. INOCO filtro maišeliai demonstruoja reikiamą grynumą, efektyvumą ir nuoseklų veikimą.

产品 说明 模板 255469.png

Maisto ir gėrimų

Vyno, alkoholinių gėrimų ir alaus filtravimas, dalelių pašalinimas iš valgomųjų aliejų, anglies pašalinimas iš celiuliozės, gleivių pašalinimas želatinais, skystas cukrus, storosios sultys, kukurūzų sirupo poliravimas, krakmolo perdirbimas, pieno perdirbimas ir gaivieji gėrimai. Daugelis INOCO filtrų maišelių atitinka FDA ir netgi EEB maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalius ir įvairius šių programų poreikius.

产品 说明 模板 256007.png

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, išankstinio apdorojimo sistemos filtravimas, tauriųjų metalų regeneravimas, metalo apdirbimo skysčiai ir traukimo junginiai. Dalies valymo mašinos naudoja mūsų filtro maišus, kad dalimis liktų mažiau nešvarumų.

产品 说明 模板 256358.png

Naftos chemijos produktai

Tepalo alyvų filtravimas, degalų priedai, sustiprintas alyvos išgavimas, aminų tirpalų filtravimas, gliukolo skysčių filtravimas, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesai, aminų poveržlės, filtravimo stotys, naftos gręžimo ir injekciniai skysčiai.

产品 说明 模板 256762.png

Dažai ir lakas

Aglomeratų pašalinimas, dažų koagulatų pašalinimas, tirpiklių filtravimas, saugojimo teršalų pašalinimas, pripildymo linijos ir dažų maišymo linijos, monomerų valymas.

产品 说明 模板 257071.png

Farmacijos pramonė

Brangių aktyvių ingredientų regeneravimas, katalizatoriaus pakartotinis naudojimas, aktyviosios anglies valymas ir pašalinimas, želatinos, hormonų, vitaminų ekstraktų filtravimas, žolelių mišinių poliravimas, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimas fiziologiniais tirpalais.

产品 说明 模板 257454.png

Dervos, plastikai, dažai ir dangos

Naftos ir polimerų filtravimas, dispersijos, polimerizacijos paketai, dervų dervos, plastikų mišiniai, spausdinimo dažai, plastikų apdirbimas, popierinės dangos, didelio grynumo rašalinio skysčio filtravimas.

产品 说明 模板 257814.png

Vandens valymas

Vandens filtravimas, vandens valymo įrenginiai, dumblo pašalinimas, vamzdžių masės pašalinimas, smėlio ir dumblių pašalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervų išgavimas, kalcio nuosėdų šalinimas, vandens valymo cheminių medžiagų filtravimas, dulkių šalinimas iš aušinimo bokšto įrenginių. Paviršinio vandens filtravimas yra vietovė, kur tradiciškai dominuoja kasetės filtravimas. Dabar "INOCO High Performance Filter Bags" didelio našumo ir ilgaamžiškumas yra ekonomiškas alternatyva brangiems kasetėms.


Mūsų paslauga

Ø Pateikite techninį projektą ir sprendimus;

Ø Nestandartinės įrangos projektavimas ir gamyba;

Ø profesionalus techninis mokymas ir orientavimas vietoje pagal sutartį;

Ø bet kada tiekti reikmenis;

Ø Kita speciali techninė tarnyba pagal kliento reikalavimus.

图片1.png

Kokybės užtikrinimas

1. Griežta audito sutartis paskatino visus departamentus užtikrinti kiekvieno užsakymo įvykdomumą.

2.Proceso projektavimas ir patvirtinimas prieš masinę gamybą.

Griežtai valdykite visas žaliavines ir pagalbines medžiagas. Visos žaliavos pasiekia aukščiausią pasaulinį lygį.

3. Visų procesų patikrinimas vietoje atliekamas 3 metus.

4. Visi inspektoriai yra kvalifikuojami su tarptautiniais sertifikatais.

5.Kvalifikuoti WPS ir profesionalūs suvirintojai užtikrina suvirinimo kokybę.

6.100% gatavų daigų patikrinimas prieš išsiuntimą.

7.Advanced ir pilnas bandymų ir tikrinimo įranga: NDT, metalo mikroskopas, smūgio testeris, kietumo testeris ...

8. Reguliarusis inspektoriaus mokymas.

DUK

1. Kaip galėčiau patekti į jūsų gamyklą?

A: Mūsų gamykla yra netoli Šanchajaus oro uosto, mes galime jus pasiimti oro uoste.

2. Ar gali mašina pritaikyti pagal mūsų poreikius, pvz., Įdėti į mūsų logotipą?

A: Žinoma, mūsų mašina gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius, taip pat galima įdėti savo logotipą.

3. Po užsakymo pateikimo, ar šiuo metu įrengiate mašiną?

A: Visos mašinos bus išbandytos gerokai prieš pristatymą, taigi beveik iš jų galima tiesiogiai naudoti, taip pat mūsų mašiną galima lengvai įdiegti, jei klientas mums reikalingas mūsų pagalbos, mes džiaugiamės, kad įrenginys bus įrengtas, tačiau visi mokesčiai bus apmokestintas jūsų.


Tyrimo