Skystos filtravimo sistemos

1.Kalvos filtravimo sistemos Įvadas Jis yra plačiai naudojamas skysčių filtravimui, jis gali pašalinti skirtingo dydžio daleles iš skysčio, kad būtų pasiekta skystoji filtravimas, valymas, atskyrimas, išgavimo tikslas. Jį sudaro trys dalys: maišo korpusas, atraminis krepšys ir filtras ...

Informacija apie

1.Vandens filtravimo sistemų pristatymas

Jis yra plačiai naudojamas skystos filtravimui, jis gali pašalinti skirtingo dydžio daleles iš skysčio, kad būtų pasiekta skysčių filtravimo, valymo, atskyrimo, naudojimo. Ji susideda iš trijų dalių: maišo korpuso, korpuso ir filtro maišų. srauto greičiui, galite naudoti kelis maišus maišelio korpuse. Pirma, skystis patenka į korpusą iš įleidimo angos, kuri gali būti dedama į šonus arba viršuje, o po to patenka į filtro maišelį, kuris pritvirtintas krepšiu. Dėl skysčio smūgio slėgio maišas išsiplės ir skystis iš vienos pusės filtruojamas per maišą ir išteka iš išleidimo angos. Purkštukai yra įstrigę maiše, filtravimo procesas baigtas. Kai pakeičia arba valo maišą, tiesiog atleiskite varžtą, sukite rankinį ratą, pakeldami dangtį ir paimkite maišą.

image001

 

2.Produkto detalės

Originalas: Jiangsu, Kinija

Sertifikavimas: ISO9001, ISO14001, Kaina: Neginčijama

Medžiaga: aliuminis

Mokėjimo terminas: TT, LC

Pristatymo data: derybas

Pakavimas: eksporto standartas

Rinka: Viduriniai Rytai / Afrika / Azija / Pietų Amerika / Europa / Šiaurės Amerika

Garantija: 1 metai

MOQ: 100 rinkinys

3. Mūsų privalumai

a. Platus gamybos patirtis: mes jau specializuojamės oro valymo pramonėje daugiau nei 10 metų. AHU Pre-filter mes galime optimizuoti oro srauto dizainą, atsižvelgiant į oro kondicionavimo dėžės dydžio pritaikymą, filtruoti efektyvumą, oro srauto aptikimo parametrus, kad klientai .

b. Aukštos kokybės žaliavos: mes turime kvalifikuotą tiekėjų sertifikavimo sistemą, mes prisijungė prie D & B's DUNS Registruoti "

c. Griežtos fizinės / cheminės bandymų procedūros: atitinkantys gaminio projektavimo ir proceso reikalavimus, pateikiant patikimus bandymų duomenis.

4.FAQ

1. Koks yra jūsų mašinos pristatymo laikas?

A: Apskritai, mūsų aparato pristatymo laikas yra apie 30 dienų, užsakomoji mašina pristatoma kaip derybos su mūsų klientais.

2. Ar gali mašina pritaikyti pagal mūsų poreikius, pvz., Įdėti į mūsų logotipą?

A: Žinoma, mūsų mašina gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius, taip pat galima įdėti savo logotipą.

3. Kadangi gabenimo laikotarpis užtruks ilgą laiką, kaip galite įsitikinti, ar mašina nebus pažeista?

A: Mūsų mašina yra apvyniota plėvele, kad mašina būtų sklandžiai pristatyta mūsų klientui. Mes naudosime plieninę vielą, kad mašina būtų suvyniota į konteinerį.

4. Ar galėčiau žinoti, kokią sumą jūsų įmonė priims?

A: Iki šiol 100% T / T prieš siuntimą, ir 30% užstatas, sumokėtas T / T, yra subalansuotas mokamas pagal akredityvą.

image003Tyrimo