Vamzdynų krepšys filtrai

1. dujotiekio krepšys filtrai Įvadas INOCO vamzdyno krepšys kiaurasamtis gali akivaizdžiai pratęsti tarnavimo pagrindinė įranga, veiklos efektyvumą ir išvengti brangiai kainuojančių sistemos prastovos. INOBS filtras taip pat gerai dirba kaip tiesioginis didelis dalelių filtras. Metalinis filtras krepšelį...

Informacija apie

1. vamzdyno krepšys filtrai Įvadas

INOCO vamzdynų krepšys kiaurasamtis akivaizdžiai gali pratęsti tarnavimo pagrindinės įrangos, veiklos efektyvumą ir išvengti brangiai kainuojančių sistemos prastovos. INOBS filtras taip pat gerai dirba kaip tiesioginis didelis dalelių filtras. Krepšys metalinis filtras yra daugkartinio naudojimo iš valymo ir ekonomiškai mažiau filtro žiniasklaidos vartojimą.

image001


2. funkcijos

Taikomos skysčių: platus taikymas, visi skysčiai, turintys dideles daleles.
Filtravimo funkcija: didelis daleles; išvalyti skysčių, apsaugoti pagrindinius įrenginius.
Filtravimo tipo: particlefiltration, daugkartinio naudojimo filtras žiniasklaida, kuri reikalauja reguliariai rankiniu būdu keisti filtrą.

INOBS filtras gali būti įdiegta į vamzdynus nuo 1 iki 48 colių. Standartinės konstrukcijos slėgis yra 0.6MPa ir 1.0MPa.Higher pagal užsakymą pagamintas dizaino slėgis yra prieinama.


3. įmonės istorija

1996 m. Wuxi Aochi filtravimo įranga Co, Ltd buvo įkurta Wuxi ir tapo pirmoji kompanija, kuri gamina OEM produktų užsienio bendrovei, Wuxi.

2007 m. Wuxi Aochi restruktūrizuoti ir YNT buvo nustatyta, kuri yra sutelkti dėmesį į gamybos ir pardavimų filtrai ir filtravimo elementai.

2011 m. įsteigta Nantong augalų filtro elementas gamybinei bazei.

2012 m. įsteigta Furong augalų, projektavimo ir gamybos automatinė filtravimo sistema.

2014 m. pertvarkytas Guangzhou dingsuo, įsteigta YNT kovos-corrossion įranga corp.

image003_01image003_02Tyrimo