Plastikinių maišų filtro korpuso filtro sprendimai

Plastikinio filtro korpuso įvadas INOCO SGD-P plastiko filtro korpusas yra 100% PP medžiagos filtravimo sistema, kaip ir PP su puikiu cheminiu atsparumu, ją galima naudoti daug rūgščių ir šarmų skystyje. Integruotas kūno gaubtas, be siūlių, be kampų. Tikslus dydis gali ...

Informacija apie

Plastiko filtro korpuso įvadas

INOCO SGD-P plastiko filtro korpusas yra 100% PP medžiagos filtravimo sistema, kaip ir PP su puikiu cheminiu atsparumu, ją galima naudoti daug rūgšties ir šarmų skysčio.

Integruotas kūno gaubtas, be siūlių, be kampų. Tikslus dydis gali tapti kokybišku, aukštos kokybės filtru, turinčiu ekonomiškų ir praktiškų gaminių.


Specifikacijos

Tipas: skysčio srautai šone ir iš šono.

Dizaino slėgis: 0.6Mpa

Dizaino temperatūra: 80 ℃

Maksimalus srautas: 25m3 / h

Filtro dangtelis: uždengtas sriegiu

Filtro apačia: fiksuotos kojos (paprastai 3 vnt.)

Filtro maišelis: PP medžiaga su visų tipų filtro tikslumu

Įleidimo ir išleidimo jungties tipas: 2 "sriegis arba 2" flanšas


图片3.png

Paraiška

产品 说明 模板 254114.png

Automobiliai

Pirminio apdorojimo vonelės filtravimas, E-Coat filtravimas, sluoksnis ir sluoksnis, gruntas, dažų žiedo linijos filtrai, dalių valymo skysčiai, brėžinys, tepalai, metalo apdirbimo skysčiai ir siurblio įleidimo filtrai.

产品 说明 模板 254459.png

Cheminis

Katalizatoriaus regeneravimas, vamzdžių masės pašalinimas, vandeninių procesų skysčių, šarmų, rūgščių ir tirpiklių poliravimas, emulsijų ir dispersijų filtravimas, gelio pašalinimas iš dervų. Aktyvioji anglis arba katalizatoriaus pašalinimas smulkių chemikalų pramonėje yra tipiškas pavyzdys, kai reikalaujama chemiškai apdoroti. INOCO filtro maišeliai atitinka aukščiausią filtravimo efektyvumą kartu su ilga tarnavimo trukme ir patikimumu.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vakuuminis ir lusto apdorojimas, elektroninės sūrymo vonios, fotocheminis poliravimas ir aukšto vandens filtravimas bei įvairių membraninių filtravimo procesų prelimtra filtravimas, siekiant pagerinti jų ekonomiškumą. INOCO filtro maišeliai demonstruoja reikiamą grynumą, efektyvumą ir nuoseklų veikimą.

产品 说明 模板 255469.png

Maisto ir gėrimų

Vyno, alkoholinių gėrimų ir alaus filtravimas, dalelių pašalinimas iš valgomųjų aliejų, anglies pašalinimas iš celiuliozės, gleivių pašalinimas želatinais, skystas cukrus, storosios sultys, kukurūzų sirupo poliravimas, krakmolo perdirbimas, pieno perdirbimas ir gaivieji gėrimai. Daugelis INOCO filtrų maišelių atitinka FDA ir netgi EEB maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalius ir įvairius šių programų poreikius.

产品 说明 模板 256007.png

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, išankstinio apdorojimo sistemos filtravimas, tauriųjų metalų regeneravimas, metalo apdirbimo skysčiai ir traukimo junginiai. Dalies valymo mašinos naudoja mūsų filtro maišus, kad dalimis liktų mažiau nešvarumų.

产品 说明 模板 256358.png

Naftos chemijos produktai

Tepalo alyvų filtravimas, degalų priedai, sustiprintas alyvos išgavimas, aminų tirpalų filtravimas, gliukolo skysčių filtravimas, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesai, aminų poveržlės, filtravimo stotys, naftos gręžimo ir injekciniai skysčiai.

产品 说明 模板 256762.png

Dažai ir lakas

Aglomeratų pašalinimas, dažų koagulatų pašalinimas, tirpiklių filtravimas, saugojimo teršalų pašalinimas, pripildymo linijos ir dažų maišymo linijos, monomerų valymas.

产品 说明 模板 257071.png

Farmacijos pramonė

Brangių aktyvių ingredientų regeneravimas, katalizatoriaus pakartotinis naudojimas, aktyviosios anglies valymas ir pašalinimas, želatinos, hormonų, vitaminų ekstraktų filtravimas, žolelių mišinių poliravimas, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimas fiziologiniais tirpalais.

产品 说明 模板 257454.png

Dervos, plastikai, dažai ir dangos

Naftos ir polimerų filtravimas, dispersijos, polimerizacijos paketai, dervų dervos, plastikų mišiniai, spausdinimo dažai, plastikų apdirbimas, popierinės dangos, didelio grynumo rašalinio skysčio filtravimas.

产品 说明 模板 257814.png

Vandens valymas

Vandens filtravimas, vandens valymo įrenginiai, dumblo pašalinimas, vamzdžių masės pašalinimas, smėlio ir dumblių pašalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervų išgavimas, kalcio nuosėdų šalinimas, vandens valymo cheminių medžiagų filtravimas, dulkių šalinimas iš aušinimo bokšto įrenginių. Paviršinio vandens filtravimas yra vietovė, kur tradiciškai dominuoja kasetės filtravimas. Dabar "INOCO High Performance Filter Bags" didelio našumo ir ilgaamžiškumas yra ekonomiškas alternatyva brangiems kasetėms.  Mūsų privalumai

a. Platus gamybos patirtis: mes specializuojamės automatinio savaiminio valymo filtro, pvz., Šepečių filtro, grandiklio filtro, nerūdijančio plieno vandens filtro korpuso, užpakalinio skalbimo filtro, maišų filtro korpuso ir kasetės filtro korpuso su 10 metų patirtimi. Mūsų privalumai

b. Pilna gamybos įranga šepetėlio filtro: turinti tiksliai radialinės gręžimo staklės, plokštės lenkimo ritinėliai, tekinimo staklės, obliavimo staklės frezavimo staklės, gręžimo ir frezavimo staklės, CNC plazminio pjovimo staklės, inverterio pulso argono lankinio suvirinimo aparatas, inverterio lydymosi polarų dujų ekranuoti suvirinimo aparatai, suvirinimas manipuliatorius, CO2 dujų apsaugotas suvirinimo aparatas, savarankiškai reguliuojamas rato lentyna, vairavimas ir kita pažangi įranga.

c. Bandymo įranga šepečių savaiminio valymo filtrui: Rentgeno spindulių detektorius, Elektrinis hidraulinis bandymo siurblys, Ištempimo mašina ir tt, jei reikia, gali būti siunčiama įrangos sąskaita.

d. Mūsų technikai atliks reguliarų techninės priežiūros darbus šiose mašinose, kad užtikrintų, jog jie gerai dirba.

e. Aukštos kokybės žaliavos: daugiausia mes renkamės žaliavų iš didelių plieno gamyklų, tokių kaip TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, kurios yra geriausias ir didžiausias žaliavų gamintojas Kinijoje.

f Griežtos fizinės / cheminės bandymų procedūros: atitinkantys gaminio projektavimo ir proceso reikalavimus, pateikiant patikimus bandymų duomenis.

g. Trumpas pristatymo laikas: jei yra daugiau nei 10 rinkinių, 50 dienų. Mes taip pat nusodiname keletą standartinio šepetėlio savaiminio valymo filtro, jei jums reikia 3-5 vnt., Mes netrukus galėsime pristatyti.

h. Saugi pakuotė: medinis gaminys gali būti naudojamas mūsų nerūdijančio plieno vandens filtro korpusui suremontuoti, galiausiai pakuojamas eksportuojančiame mediniame dėžute, laivybos ženklas bus išdėstytas lauke, nurodant gavėjo siuntimo informaciją.

i Geriausias aptarnavimas po pardavimo: daugiau nei 60% produktų yra parduodami Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europoje, o visus produktus patiki vietos ir užsienio klientai.


图片4.png

DUK

1. Ar esate gamintojas, prekybos įmonė ar trečioji šalis?

A: Mes esame gamintojai ir mes sukūrėme savo įmonę nuo 2007 metų.

2. Kokio lygio kokybė yra jūsų produktai?

A: Iki šiol turime sertifikatus CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME.

3. Koks yra jūsų mašinos pristatymo laikas?

A: Apskritai, mūsų aparato pristatymo laikas yra apie 30 dienų, užsakomoji mašina pristatoma kaip derybos su mūsų klientais.

4. Apie aptarnavimą po pardavimo, kaip galite laiku išspręsti užsienyje esančio kliento problemas?

A: Mūsų aparato garantija paprastai yra 12 mėnesių. Per šį laikotarpį mes laiku suorganizuosime tarptautinį ekspresą, kad kuo greičiau pristatytume atsargines dalis.

Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai įranga buvo eksploatuojama, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių nuo to laiko, kai įranga buvo pristatyta (garantija neįtraukiama į dalis).

5.Kaip mus pasirinkti?

A: Esame viena iš aukštųjų technologijų įmonių, AAA sutarčių ir patikimų įmonių, AAA technologijų konsultacinė firma. Esame gamintojas, gavęs ISO9001 sertifikatą.

6.Kaip yra jūsų kainų lygis?

A: Parduodant gamyklą, turime visą gamybos linijos darbo procesą nuo standartinių produktų iki OEM dalių.


Tyrimo