Greito atidarymo krepšio filtro korpuso alyvos valymo sistemos

Greito atviro krepšio filtro įdėklo įdiegimas Lengvai valdomas, didelio naudingumo maišų filtras, tinka dideliems srautams pritaikyti ir dažnai keisti filtrų maišelių technologiją, tai yra tinkamiausias filtras partijų gamybos procesui ir saugumo filtravimui. Įranga 1.Prieš lengva paprasta ...

Informacija apie

Greito atidaryto maišų filtro korpuso įvadas  

Lengva valdyti, didelis privalumas maišų filtro, tinkamas naudoti didelio srauto ir dažnai keisti filtrų maišelių technologija, tai yra labiausiai tinkamas filtras serijos gamybos procesui ir saugumo filtravimui.

funkcijos

1.Paprasta paprasta paprasta ir saugi operacinė sistema, trumpai praleidžia prastovos laiką, padidina produktyvumą ir sumažina eksploatavimo išlaidas.
2. Trijų dalių slėgio žiedas, užtikrinantis gerą sandarumą tarp filtro ir filtro maišo, pritvirtinti įrankiai leidžia labai lengvai valdyti.
3.Spring pagalbinis balansavimo mechanizmas suteikia stogo svorį kaip lengvą, kaip nieko, tik rankomis švelniai stumkite ir traukdami, galite atidaryti stogą ar nuleisti.
4. Aukštos kokybės O žiedo anga, užtikrinkite, kad operacija būtų patogu ir patikima.
5.Side ir apatinis dizainas užtikrina, kad skystis gali būti visiškai išmetamas, tuo pačiu metu naudojant atsitiktinį eksportą pasirinkti.
6. Standartinis režimas 2 ~ 24 maišui (1 # ir 2 # krepšiai), didžiausias maišelio numeris yra 40 krepšių.


Water filter  housing.jpg

Techniniai duomenys

Gamybos standartai:

GB150 "CS", ASME "U" plomba.

Darbinis slėgis:

0,6-0,0 MPa.

Dizaino temperatūra:

0 ~ 80 ℃.

Taikoma priemonė:

vanduo, cheminės medžiagos, dujos ir kt., įskaitant degias ir sprogias medžiagas.

Pastaba: slėgis ir temperatūra priklauso nuo filtro medžiagų stiprumo ir ypatingos būklės, prašome kreiptis į mus


Modelis

Srauto greitis (m2 / HF)

N1 / N2

φD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4 "

558

926

508

1727 m

400

SGD-K-2

200

5 "

608

930

508

1727 m

425

SGD-K-3

240

6 "

658

935

508

1727 m

450

SGD-K-4

320

8 "

758

1016

482

2032 m

525

SGD-K-5

400

10 "

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10 "

1008

1102

483

2266

625


Paraiška

产品 说明 模板 254114.png

Automobiliai

Pirminio apdorojimo vonelės filtravimas, E-Coat filtravimas, sluoksnis ir sluoksnis, gruntas, dažų žiedo linijos filtrai, dalių valymo skysčiai, brėžinys, tepalai, metalo apdirbimo skysčiai ir siurblio įleidimo filtrai.

产品 说明 模板 254459.png

Cheminis

Katalizatoriaus regeneravimas, vamzdžių masės pašalinimas, vandeninių procesų skysčių, šarmų, rūgščių ir tirpiklių poliravimas, emulsijų ir dispersijų filtravimas, gelio pašalinimas iš dervų. Aktyvioji anglis arba katalizatoriaus pašalinimas smulkių chemikalų pramonėje yra tipiškas pavyzdys, kai reikalaujama chemiškai apdoroti. INOCO filtro maišeliai atitinka aukščiausią filtravimo efektyvumą kartu su ilga tarnavimo trukme ir patikimumu.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Vaflinės ir lustinės apdorojimas, elektroninės sūrymo vonios, fotocheminis poliravimas ir aukšto vandens filtravimas bei įvairių membraninių filtravimo procesų prelimtra filtravimas, siekiant pagerinti jų ekonomiškumą. INOCO filtro maišeliai demonstruoja reikiamą grynumą, efektyvumą ir nuoseklų veikimą.

产品 说明 模板 255469.png

Maisto ir gėrimų

Vyno, alkoholinių gėrimų ir alaus filtravimas, dalelių pašalinimas iš valgomųjų aliejų, anglies pašalinimas iš celiuliozės, gleivių pašalinimas želatinais, skystas cukrus, storosios sultys, kukurūzų sirupo poliravimas, krakmolo perdirbimas, pieno perdirbimas ir gaivieji gėrimai. Daugelis INOCO filtrų maišelių atitinka FDA ir netgi EEB maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalius ir įvairius šių programų poreikius.

产品 说明 模板 256007.png

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, išankstinio apdorojimo sistemos filtravimas, tauriųjų metalų regeneravimas, metalo apdirbimo skysčiai ir traukimo junginiai. Dalies valymo mašinos naudoja mūsų filtro maišus, kad dalimis liktų mažiau nešvarumų.

产品 说明 模板 256358.png

Naftos chemijos produktai

Tepalo alyvų filtravimas, degalų priedai, sustiprintas alyvos išgavimas, aminų tirpalų filtravimas, gliukolo skysčių filtravimas, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesai, aminų poveržlės, filtravimo stotys, naftos gręžimo ir injekciniai skysčiai.

产品 说明 模板 256762.png

Dažai ir lakas

Aglomeratų pašalinimas, dažų koagulatų pašalinimas, tirpiklių filtravimas, saugojimo teršalų pašalinimas, pripildymo linijos ir dažų maišymo linijos, monomerų valymas.

产品 说明 模板 257071.png

Farmacijos pramonė

Brangių aktyvių ingredientų regeneravimas, katalizatoriaus pakartotinis naudojimas, aktyviosios anglies valymas ir pašalinimas, želatinos, hormonų, vitaminų ekstraktų filtravimas, žolelių mišinių poliravimas, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimas fiziologiniais tirpalais.

产品 说明 模板 257454.png

Dervos, plastikai, dažai ir dangos

Naftos ir polimerų filtravimas, dispersijos, polimerizacijos paketai, dervų dervos, plastikų mišiniai, spausdinimo dažai, plastikų apdirbimas, popierinės dangos, didelio grynumo rašalinio skysčio filtravimas.

产品 说明 模板 257814.png

Vandens valymas

Vandens filtravimas, vandens valymo įrenginiai, dumblo pašalinimas, vamzdžių masės pašalinimas, smėlio ir dumblių pašalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervų išgavimas, kalcio nuosėdų šalinimas, vandens valymo cheminių medžiagų filtravimas, dulkių šalinimas iš aušinimo bokšto įrenginių. Paviršinio vandens filtravimas yra vietovė, kur tradiciškai dominuoja kasetės filtravimas. Dabar "INOCO High Performance Filter Bags" didelio našumo ir ilgaamžiškumas yra ekonomiškas alternatyva brangiems kasetėms.

DUK  

1. Ar esate gamintojas, prekybos įmonė ar trečioji šalis?
A: Mes esame gamintojai ir mes sukūrėme savo įmonę nuo 2007 metų.
2. Kur yra jūsų gamykla?
A: Mūsų gamyklos adresas yra: Nr.58 Rongxing 3-iasis kelias, Furong pramoninis parkas, Usi miestas, Jiangsu provincija, Kinija.
3. Koks yra jūsų mašinos pristatymo laikas?
A: Apskritai, mūsų aparato pristatymo laikas yra apie 30 dienų, užsakomoji mašina pristatoma kaip derybos su mūsų klientais. 4.Kad mes pateiksime užsakymą, ar šiuo metu pasirūpinsite įrenginio įrengimu?
A: Visos mašinos bus išbandytos gerokai prieš pristatymą, taigi beveik iš jų galima tiesiogiai naudoti, taip pat mūsų mašiną galima lengvai įdiegti, jei klientas mums reikalingas mūsų pagalbos, mes džiaugiamės, kad įrenginys bus įrengtas, tačiau visi mokesčiai bus apmokestintas jūsų.
5.Kaip jūsų kainų lygis?
A: Parduodant gamyklą, turime visą gamybos linijos darbo procesą nuo standartinių produktų iki OEM dalių.
6.Kokia įranga turite NDT patikrinimui?
A: Turime ultragarsinį defektų detektorių, aviacinį magnetinį magnetinį detektorių, magnetinį detektorių ir skverbties detektorių.


图片6.png

Tyrimo