Sanitarinių skysčių filtrai Mikrono filtro maišelis

Sanitarinių skysčių filtrai pristatymas "INOCO SGD-03" serijos higieninio lygio filtro maišelis yra pirmasis ir vienintelis maisto, gėrimų ir farmacijos pramonei tipas. Ši filtravimo maišelis naudojamas filtruojančiame skystyje, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai yra susijęs su maisto perdirbimu. Techniniai duomenys INOCO SGD-G2 ...

Informacija apie

Sanitarinių skysčių filtrai įvadas

INOCO SGD-03 serijos higieninio lygio filtro maišelis yra pirmasis ir vienintelis maisto, gėrimų ir farmacijos pramonei tipas. Ši filtravimo maišelis naudojamas filtruojančiame skystyje, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai yra susijęs su maisto perdirbimu.

Techniniai duomenys

INOCO SGD-G2 serijos sanitarinis filtro maišas yra patvirtintas maisto ir gėrimų pramonėje. Filtro maišelio medžiaga visiškai atitinka maisto pramonės reikalavimus, todėl nėra jokių problemų maisto produktuose.
Filtro medžiagos pluoštas nėra lengvas, nes sumažėja pluošto poveikis filtravimo poveikiui.
Nepriklausomas filtro maišelio trečiosios šalies sertifikatas atitinka EB ir FDA standarto reikalavimus.
Daugiasluoksnė filtro maišelis, visa suvirinta konstrukcija pašalina nutekėjimą iš adatos akies.
Griežtai kontroliuoti gamybą, išvengti antrinės taršos gamybos, laikymo ir perdirbimo srityse.
Atskiras pakavimas, siekiant išvengti taršos transportavimo, laikymo ir montavimo metu.
Specialūs perdirbimo ir saugojimo būdai, siekiant užtikrinti, kad po pakavimo nebūtų užterštas. Sanitary filter bag.jpg

Mūsų privalumai

a. Platus gamybos patirtis: mes specializuojamės automatinio savaiminio valymo filtro, pvz., Šepečių filtro, grandiklio filtro, nerūdijančio plieno vandens filtro korpuso, užpakalinio skalbimo filtro, maišų filtro korpuso ir kasetės filtro korpuso su 10 metų patirtimi.

b. Pilna gamybos įranga šepetėlio filtro: turinti tiksliai radialinės gręžimo staklės, plokštės lenkimo ritinėliai, tekinimo staklės, obliavimo staklės frezavimo staklės, gręžimo ir frezavimo staklės, CNC plazminio pjovimo staklės, inverterio pulso argono lankinio suvirinimo aparatas, inverterio lydymosi polarų dujų ekranuoti suvirinimo aparatai, suvirinimas manipuliatorius, CO2 dujų apsaugotas suvirinimo aparatas, savarankiškai reguliuojamas rato lentyna, vairavimas ir kita pažangi įranga.

c. Bandymo įranga šepečių savaiminio valymo filtrui: Rentgeno spindulių detektorius, Elektrinis hidraulinis bandymo siurblys, Ištempimo mašina ir tt, jei reikia, gali būti siunčiama įrangos sąskaita.

d. Mūsų technikai atliks reguliarų techninės priežiūros darbus šiose mašinose, kad užtikrintų, jog jie gerai dirba.

e. Aukštos kokybės žaliavos: daugiausia mes renkamės žaliavų iš didelių plieno gamyklų, tokių kaip TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, kurios yra geriausias ir didžiausias žaliavų gamintojas Kinijoje.

f Griežtos fizinės / cheminės bandymų procedūros: atitinkantys gaminio projektavimo ir proceso reikalavimus, pateikiant patikimus bandymų duomenis.

g. Trumpas pristatymo laikas: jei yra daugiau nei 10 rinkinių, 50 dienų. Mes taip pat nusodiname keletą standartinio šepetėlio savaiminio valymo filtro, jei jums reikia 3-5 vnt., Mes netrukus galėsime pristatyti.

h. Saugi pakuotė: medinis gaminys gali būti naudojamas mūsų nerūdijančio plieno vandens filtro korpusui suremontuoti, galiausiai pakuojamas eksportuojančiame mediniame dėžute, laivybos ženklas bus išdėstytas lauke, nurodant gavėjo siuntimo informaciją.

i Geriausias aptarnavimas po pardavimo: daugiau nei 60% produktų yra parduodami Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europoje, o visus produktus patiki vietos ir užsienio klientai.

Mūsų paslauga

1. Mes teikiame nemokamas technines paslaugas apie šepečių filtro ir taikymo problemas.

2. Nemokamas keliones ir pristatymas mūsų gamykloje.

3. Mes teikiame proceso projektavimą ir patvirtinimą nemokamai.

4. Mes galime garantuoti prekių pristatymą laiku.

5. Uždarykite visus specialių asmenų užsakymus ir laiku informuokite klientus.

6.Viskas po to, kai bus pateiktas prašymas, bus atsakyta per 24 valandas.

图片1.png

Technologijos pranašumas

1. Mes esame inovacijų valdoma kompanija, turime 13 patentų.

2. Mes norime kurti visas naujas medžiagas tik tada, kai to reikalauja taikymas.

3.Visi mūsų technologijų naujovės tik vienam tikslui - geriausia kokybė, netgi tai reiškia didesnę kainą ir mažesnę gamybos normą.

DUK

1. Koks yra jūsų minimalus užsakymo kiekis, ar galite atsiųsti pavyzdžius?

A: Mūsų minimalus kiekis yra 1, nes mūsų produktas yra mašinų įranga, jums sunku išsiųsti pavyzdžius, tačiau mes galime atsiųsti jums katalogą, nuoširdžiai sveikiname jus atvykti į mūsų įmonę.

2. Po užsakymo pateikimo, ar jūs šiuo metu pasirūpinsite mašinos įrengimu?

A: Visos mašinos bus išbandytos gerokai prieš pristatymą, taigi beveik iš jų galima tiesiogiai naudoti, taip pat mūsų mašiną galima lengvai įdiegti, jei klientas mums reikalingas mūsų pagalbos, mes džiaugiamės, kad įrenginys bus įrengtas, tačiau visi mokesčiai bus apmokestintas jūsų.

3. Ar jūsų kaina yra konkurencinga?

A: Tik kokybiška mašina, kurią tiekiame. Žinoma, mes suteiksime Jums geriausią gamyklos kainą, pagrįstą aukščiausiu produktu ir paslauga.

4.Kas mokėjimo sąlygas sutinkate?

A: T / T arba L / C arba West Union arba Moneygram arba Paypal, kiti yra laukiami.

5.Kas yra filtro pristatymo laikas?

Atsakymas: Paprastai praėjus 35 dienoms po papildomo mokėjimo, jei OEM, tai bus 40-45 dienos po to, kai bus atliktas išsamus mokėjimas, pristatymo uostas yra Šanchajuje.

6.Kaip yra jūsų prekių kokybė?

A: Mes bendradarbiavome su daugeliu pasaulinės klasės kompanijų, pavyzdžiui, "Conoco Phillips", "Shell", "Fluor", "Sinopec", "PetroChina", "Samsung" inžinerija, "BASF", "Bayer", "Worlypesons" ir kt.

Mūsų gaminiai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.


图片6.png


Tyrimo