Vieną maišinis filtras vandens filtro korpusas

Vieną Kišeninis būsto Įvadas viena Kišeninis korpusas yra nauja filtravimo sistema, kuri yra pagaminta iš nerūdijančio plieno krepšelis, filtro maišas filtro korpuso viduje, nerūdijančio plieno filtras krepšelis bus surengti filtro maišas ir skystas gaus nuo įleidimo angos , tada filtruoti pagal viduje...

Informacija apie

Vieną maišelį filtro korpusasĮvadas

Vieną maišelį filtro korpusas yra nauja filtravimo sistema, kuri yra pagaminta iš nerūdijančio plieno krepšelis, filtro maišas filtro korpuso viduje, nerūdijančio plieno filtras krepšelis bus surengti filtro maišas ir skystas gaus nuo įleidimo angos, tada filtruoti iš viduje krepšys su į kryptimi nuo viduje, išorėje, purvinas dalelių filtro maišas bus spąstai. O pakeistas filtro maišas, vis dar gali būti naudojami visą Kišeninis būsto sistema.

Drawing for single bag filter housing.jpg

Techniniai duomenys 

Projektavimo, gamybos, tikrinimo ir priėmimo kreiptis į HG21637-91, GB150-2011.
Flanšas standartas: HG GB SH Edvinas JB ANSI JIS.
Ryšio tipas: giją, lankai, flanšas.
Įleidimo & angos dydis: 1-1/2".
Nusausinkite dydis: 1/4".
Filtro maišelis modelis: 1 # 2 # 3#, 4 Nr.
Filtravimo tikslumas: 0.5um-800um.
Skaičiuojamas slėgis: 1.6Mpa.
Dizaino temperatūra: 120℃.
Paviršiaus apdorojimas: smėlio smėliavimo, poliravimo, sanitarinių poliravimas

图片4.png

图片1.png

Medžiagos 

Korpuso medžiaga: 20 #、304、316L、2205、2507.
Sandarinimo tarpinė: silicio dioksidas, NBR, PTFE
Filtravimo maišo medžiaga: poliesterio, PP, PA, PTFE, stiklo pluošto


     Modelis

Maišelio modelis

Vandens srautas M3/H
M3/H

Korpuso aukštis
(MM)

Bendras aukštis
(MM)

Apvalkalo skersmuo
(MM)

Maišo diametras
(MM)

Įleidimo & lizdo

SGD-II-1

1

20

500

720

Φ204

Φ170

1"-4".

SGD-II-2

2

40

700

1070

Φ204

Φ170

1"-4".

SGD-II-3

3

6

350

430

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''

SGD-II-4

4

12

500

580

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''


Programa

产品说明模板 254114.pngAutomobilių

Filtravimo registruojančiomis vonioje, filtravimo E-paltai, paltas ir clearcoat, gruntas, dažai žiedas filtrais, dalių valymo skysčiai, piešimo junginiai, tepalai, metalo darbo skysčių ir siurblio įsiurbimo filtrai.

 

 

 

产品说明模板 241660.png

 

Cheminės medžiagos

Katalizatoriaus naudojimo, šalinimo vamzdžio masto, poliravimo vandeninis procesas skysčiai, šarmų, rūgščių ir tirpiklių, filtravimo emulsijos ir dispersijas, gelio pašalinimo iš dervos. Aktyvintos anglies arba katalizatoriaus pašalinimo bauda chemijos pramonėje yra pavyzdys, kaip reikalauja taikyti cheminio apdorojimo. INOCO filtravimo maišeliai atitinka šių taikymo reikalavimams, keliamiems didelis filtravimo efektyvumas kartu su ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą.

 

 

 

产品说明模板 242239.png

 

Elektronika

Plokštelių ir apdorojimo mikroschema, elektroninių ėsdinimo vonios, foto-chemijos poliravimo ir highpurity vandens filtravimo ir prefiltration įvairių Membraninio filtravimo procesų pagerinti jų ekonominį efektyvumą. INOCO filtravimo maišeliai įrodyti reikia grynumas, efektyvumas ir nuoseklaus veikimo.

 

 

 

产品说明模板 242670.png

 

Maistas ir gėrimai

Poliravimo filtravimo vyno, spiritinių gėrimų ir alaus, daleles iš maistinio aliejaus, šalinimo suodžių iš celiuliozės, gleives pašalinus želatina, skystas cukrus, tirštas sultis, kukurūzų sirupas poliravimo, krakmolo perdirbimo, pieno perdirbimo ir gaivieji gėrimai. Daug INOCO filtravimo maišeliai atitinka FDA ir EEB net maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalus ir įvairios šios programos.

 

 

 

产品说明模板 243208.png

 

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, registruojančiomis sistemos filtravimo, tauriesiems metalams regeneruoti, metalo darbo skysčių ir piešimo junginiai. Valymo mašinos dalių naudotis mūsų filtravimo maišeliai sumažinti likutinę purvo ant dalių.

 

 

 

产品说明模板 243559.png

 

Naftos produktų

Filtravimo mašininės alyvos, kuro priedai, patobulintas naftos gavybą, filtravimo amino sprendimų, filtravimo glikolio skysčių, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesų, Aminas poveržlės, atviroje filtravimo stotys, naftos gręžinių grąžtams ir injekcijos skysčių.

 

 

 

产品说明模板 243963.png

 

Dažai ir lakas

Aglomeratų perkraustymo, pašalinti dažų coagulates, tirpiklio filtravimo, saugojimo teršalų, pakavimo linijose ir dažų maišymo linijas, monomero valymo.

 

 

 

产品说明模板 244272.png

 

Farmacijos

Atkūrimo brangus veikliųjų sudedamųjų dalių, katalizatorius vėl covery, aktyviosios anglies valymo ir šalinimo, filtravimo, želatina, hormonų, vitaminų ekstraktais, poliravimo, žolelių mišiniai, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimo, druskų tirpalai.

 

 

 

产品说明模板 244655.png

 

Dervų, plastikų, dažų ir dangų

Aliejus ir polimerinė filtravimo, dispersijas, polimerizacijos partijas, dervos gali dangos, plastikų, sudėties, spaustuvinių dažų, plastikų perdirbimo, popieriaus dangos didelio grynumo rašalinis skysčių filtravimo.

 

 

 

产品说明模板 245015.png

 

Vandens valymas

Gerai vandens filtravimas, vandens valymo įrenginius, dumblo šalinimo, vamzdžio nuosėdų šalinimas, smėlio ir dumblių šalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervos atkūrimo, kalcio apnašų šalinimas, filtravimo, chemikalai, skirti vandens valymas, dulkių šalinimas iš aušinimo bokštas įrenginių. Paviršinio vandens filtravimas yra tradiciškai dominuoja filtravimo kasetės. Dabar, didelio efektyvumo ir ilgą laiką INOCO didelio našumo filtravimo maišeliai yra ekonomiškai efektyvi alternatyva brangių kasečių.

 


Tyrimo