Nerūdijančio plieno krepšelis kiaurasamtis

1. nerūdijančio plieno krepšelis Koštuvas metalinis filtras krepšelio įvedimas yra daugkartinio naudojimo iš valymo ir ekonomiškai mažiau filtro žiniasklaidos vartojimą. Ji akivaizdžiai gali pratęsti tarnavimo pagrindinė įranga, veiklos efektyvumą ir išvengti brangiai kainuojančių sistemos prastovos. INOBS filtras taip pat darbų...

Informacija apie

1.Nerūdijančio plieno krepšelis kiaurasamtisĮvadas

Krepšys metalinis filtras yra daugkartinio naudojimo iš valymo ir ekonomiškai mažiau filtro žiniasklaidos vartojimą. Ji akivaizdžiai gali pratęsti tarnavimo pagrindinė įranga, veiklos efektyvumą ir išvengti brangiai kainuojančių sistemos prastovos. INOBS filtras taip pat gerai dirba kaip tiesioginis didelis dalelių filtras. Krepšys metalinis filtras yra daugkartinio naudojimo iš valymo ir ekonomiškai mažiau filtro žiniasklaidos vartojimą.

image001


2. INOCO dvigubas krepšys kiaurasamtis specifikacija 

Dvigubas krepšys filtras, taip pat vadinamas dvigubas krepšys filtras, didžiąją dalį sudaro du krepšys filtras, pranašumų, naujų struktūros, geras sandarinimas, didelis pralaidumas, paprasta operacija, įvairiems darbams, stiprus gebėjimas prisitaikyti ir universalus filtravimas įranga. Ypač su maža stumdomas į šoną tikimybė, užtikrinti filtras tiksliai ir greitai keisti filtro krepšys. Iš esmės yra ne medžiagos kiekiu, sumažinti veiklos sąnaudas.

 

3. privalumas

■Sucking filtras gali būti įrengta įvairių elementų suma teikti didžiausią filtravimo plotą, kiekvienas filtras būsto programa siekiant mažiausio slėgio nuostoliai dirbant.

■Super didelis srautas

■Rigid filtro elementas ir įvairūs variantai

■Fully automatiškai išsivalo, tai automatinį filtrą

■Simple, patikimas ir ekonominius

image003Tyrimo