Nerūdijančio plieno skysčių filtravimo

1. nerūdijančio plieno skysčių filtravimo Įvadas nerūdijančio plieno filtras yra plačiai naudojami metalurgijos, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros ir miesto vandentiekis. Pvz., pramonės nuotekų siurbimas, filtravimo cirkuliuojančio vandens, regeneracijos emulsija, filtravimas gydymas...

Informacija apie

1. nerūdijančio plieno skysčių filtravimo Įvadas

Nerūdijančio plieno filtras yra plačiai naudojami metalurgijos, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros ir miesto vandentiekis. Pvz., pramonės nuotekų siurbimas, filtravimo cirkuliuojančio vandens, regeneracijos emulsijos, filtravimo gydyti alyvų, ištisinio liejimo vandens sistema, metalurgijos pramonėje, vandens sistema, aukštakrosnių, vandens nukalkinimo sistema su didelio slėgio vandens. Tai pažangi, veiksminga ir paprasta naudoti automatinio filtravimo įrenginys.


2. techniniai parametrai

image001

image002

 

3. išsivalo filtravimo procesą

Slėgių įleidimo ir išleidimo vamzdyno pasiekus pateikiama vertė, filtras bus pradėti valymo proceso. Visai savaiminio valymo procesas yra du žingsniai: išleidimo vožtuvas atsidaro; du nerūdijančio plieno šepečiai, kuri yra varoma variklio viduje bus nušluoti priemaišų, kuris buvo paimtas iš akies ir tada priemaišų gali būti išmestos iš drenažo vožtuvas... Visos valymo procesas trunka apie 15 – 60 sekundžių, o per tą laiką, filtravimo sistema nesibaigia, teka ir kontroliuoja valdymo dėžutės.

Kontrolės tipas: trys modelis tai, laiko, slėgio skirtumo ir PLC valdymo.

 

4. įmonės istorija

1996 m. Wuxi Aochi filtravimo įranga Co, Ltd buvo įkurta Wuxi ir tapo pirmoji kompanija, kuri gamina OEM produktų užsienio bendrovei, Wuxi.

2007 m. Wuxi Aochi restruktūrizuoti ir YNT buvo nustatyta, kuri yra sutelkti dėmesį į gamybos ir pardavimų filtrai ir filtravimo elementai.

2011 m. įsteigta Nantong augalų filtro elementas gamybinei bazei.

2012 m. įsteigta Furong augalų, projektavimo ir gamybos automatinė filtravimo sistema.

2014 m. pertvarkytas Guangzhou dingsuo, įsteigta YNT kovos-corrossion įranga corp.


image004

 


Tyrimo