Nerūdijančio plieno skysčio filtras

1.Stainless steel skysčio filtras Įvadas Nerūdijančio plieno filtras yra plačiai naudojamas metalurgijos, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros energijos ir miesto vandens tiekimo. Tokie kaip pramoniniai nuotekos, cirkuliuojančio vandens filtravimas, emulsijos regeneravimas, filtravimas ...

Informacija apie

1.Stainless steel skysčio filtras Įvadas

Nerūdijančio plieno filtras plačiai naudojamas metalurgijoje, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros energijos ir miesto vandens tiekimo. Pavyzdžiui, pramoninės nuotekos, cirkuliuojančio vandens filtravimas, emulsijos regeneravimas, atliekų alyvos filtravimas, metalurgijos pramonės nepertraukiamo liejimo vanduo, aukštakrosnės vandens sistema, vandens išpylimo sistema su aukšto slėgio vandeniu. Tai pažangi, efektyvi ir lengvai valdoma automatinė filtravimo priemonė.

image001(001)

2. Mūsų privalumai

a. Trumpas pristatymo laikas: jei viena pakuotė yra 15-20 dienų. Mes taip pat tiekiame standartinių dydžių vamzdelius ir strypus, jei jums reikia 3-5 vnt., Mes netrukus galėsime pristatyti.

b. Saugi pakuotė: prieš išsiuntimą ant rutulių ir strypų sutepkite priešrūdų alyvą, plastikiniai gaubteliai vamzdžio galuose, kad apsaugotumėte vidinį paviršių, kiekvienas strypas būtų apsaugotas kartono vamzdeliu. Galiausiai supakuotas su jūros dugnu paketu arba medine dėže.

c. Geriausias aptarnavimas po pardavimo: daugiau nei 60% produktų yra parduodami Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europoje, o visus produktus patiki vietos ir užsienio klientai.

3.Jūsų paslauga

a. Mes teikiame nemokamą techninę pagalbą apie oro filtru

b.Free atvykimo ir pristatymo mūsų gamykloje

c. Mes siūlome proceso projektavimą ir patvirtinimą nemokamai

d.Mes galime garantuoti, kad gaminiai bus pristatomi laiku

e.Close stebėkite visus specialaus asmens užsakymus ir laiku informuokite klientus

f.Viskas po pardavimo prašymas bus atsakyta per 24 valandas

1

2

3Tyrimo