Nerūdijančio plieno vandens filtro korpusas

1.Stainless steel water filter holder Įvadas Jį sudaro trys dalys: maišo korpusas, atraminis krepšys ir filtro maišeliai. Pagal srauto greitį, maišelyje galima naudoti kelis maišus. Pirma, skystis patenka į korpusą iš įleidimo angos, kuri gali būti dedama į šoną arba viršuje, ir ...

Informacija apie

1.Stainless steel water filter housing Įvadas

Jį sudaro trys dalys: maišo korpusas, tvirtinamasis krepšys ir filtro maišeliai. Atsižvelgiant į srauto greitį, galite naudoti kelis krepšius maišų korpuse. Pirma, skystis pateks į korpusą iš įėjimo angos, kuri gali būti dedama į šoną arba ant viršuje, o tada patenkate į filtrų maišelį, kuris tvirtinamas krepšiu.


image001

2.Application

a.Automatinis savaiminio valymo filtras gali būti naudojamas beveik visuose pramoniniuose vandens valymo įrenginiuose, pvz., vandens tiekimo, vandens valymo sistemoje, vandens purškimo, druskos vandens kvapo, kuris naudojamas aušinimo, apdorojimo ir priešgaisrinės apsaugos paslaugoms. Ši filtravimo sistema gali užtikrinti vandens išteklių ciklą ir taupyti išlaidas.

b.Ši mechaniškai valomi filtrai plačiai naudojami perdirbimo pramonėje, siekiant apsaugoti šilumokaičius, dujotiekio siurblį, nuotekų valymo perdirbimo sistemą ir kt.

c. Elektros energijos pramonėje gali būti naudojami dideli srauto mechaniškai valomi filtrai, siekiant apsaugoti šilumokaičius, vamzdynų siurblį, vandens purškimo antgalį, nuotekų perdirbimo sistemą ir kt.

3. Mūsų paslauga

a.Siūlome nemokamą techninę tarnybą apie šepečių filtro ir taikymo problemas.

b.Free atvykimo ir pristatymo mūsų gamykloje.

c. Mes siūlome proceso projektavimą ir patvirtinimą nemokamai.

d.Mes galime garantuoti prekių pristatymą laiku.

e.Close stebėkite visus specialaus asmens užsakymus ir laiku informuokite klientus.

f.Viskas po pardavimo prašymas bus atsakyta per 24 valandas.

1

image003_03image003_04image003_05Tyrimo