Nerūdijančio plieno vandens filtras

1.Stainless steel water filter Įvadas Tai pažangi, veiksminga ir lengvai valdoma automatinė filtravimo priemonė. Tokios kaip pramoninės nuotekos, cirkuliuojančio vandens filtravimas, emulsijos regeneravimas, atliekų alyvos filtravimas, metalurgijos ...

Informacija apie

1.Stainless steel water filter Įvadas

Tai išplėstas, efektyvus ir lengvai valdomas automatinis filtravimo įrenginys. Tokie kaip pramoniniai nuotekos, cirkuliuojančio vandens filtravimas, emulsijos regeneravimas, atliekų alyvos filtravimas, metalurgijos pramonės nepertraukiamo liejimo vanduo, aukštakrosnės vandentiekio sistema, kalkių pašalinimas iš vandens sistema su aukšto slėgio vandeniu.

image001(001)


2.Produkcijos principas

■ Filtravimo procesas

Nefiltruotas skystis patenka į elemento filtro dugną ir praeina per filtro elementą iš išorės į vidų. Tada priemaišos bus įstrigę elemento išorėje. Sumaišus priemaišas, filtro tortas bus palaipsniui suformuotas. Kuris galėtų pašalinti mažesnes daleles.

■ Atšvaito procesas

Nugaros plovimo procesas prasideda, kol filtrai pasiekia nustatymo slėgį arba laiką.

Diferencialo slėgio siųstuvas išveda slėgio skirtumo signalą, paleidžia programuojamą reguliatorių, PLC programa išveda signalą į vožtuvo pavaros mechanizmą, atidaromas išleidimo vožtuvas, skystis grįžta ir patenka per elementus, elemento paviršiaus dalelių filtrų tigras bus išvalytas.

3. Mūsų paslauga

a.įteikti techninį projektą ir sprendimus;

b.Naujos augalų statybos gairės;

c. Nestandartinės įrangos projektavimas ir gamyba;

d.Profesionalus techninis mokymas ir orientavimas vietoje pagal sutartį;

e.Pasiekite priedus bet kuriuo metu;

f.Tele-techninė konsultacija ir paslaugos;

g.Kita speciali techninė tarnyba pagal kliento reikalavimus.

image003Tyrimo