Viršų būsto pramoninių filtrų maišinis filtras

Viršuje – Kišeninis būsto aukštos kokybės viršų m. filtras su pažangusis dizainas užtikrina neįvykdyti filtravimo efektyvumas, griežtai taikyti reikalavimą su neįvykdyti filtravimo efektyvumas, didelio patikimumo derinys tinka ir patogu dirbti. Tinka atšiaurių...

Informacija apie

Viršutiniame krepšyje filtro korpusasĮvadas

Aukštos kokybės viršų į filtrą su pažangusis dizainas užtikrina neįvykdyti filtravimo efektyvumas, griežtai taikyti reikalavimą su neįvykdyti filtravimo efektyvumas, didelio patikimumo ir patogus operacijos derinys tinka.
Tinka atšiaurių filtracijos reikalavimus. Min skystis be filtravimo, patogu pakeisti filtravimo maišeliai, suteikti Didžiosios plombavimo. Viršaus, alkūnė dizaino leisti įleidimo skysčio srauto sklandžiai ir stabiliai.
   

Funkcija 

Viršų ir viršaus padengti struktūra
Apskritai akmens ir sandarinimo viršų padengti
Sukiojamos akių varžtas
Elektrocheminis poliravimas štampuotus filtras krepšys
Reguliuojamas paramos kojos
Lengvai ir greitai keisti krepšiai
Sandarinimo nuotėkio
Patogus ir tvirtas greitai atidaryti prietaiso
Geriausias filtro maišas paramą ir lengva valyti
Stabilus, reguliuojamas struktūra


图片4.png

Specifikacijos 

Viršų būsto standartinis informacijos maišinis filtras
Tipas: skystis teka į viršų, iš iš apačios
Darbinis slėgis: 0,3 Mpa ~ 0.8Mpa
Medžiagos: SS304, SS316L
Įleidimo ir išleidimo skersmuo: 2"(DN50) flanšo jungtis, 1/4" ventiliacijos ir manometro antgalį. Gali būti sumontuotos reguliuojama kėlimo ir tvirtinimo gembė.
Paviršiaus apdorojimas: smėlio valymo ar poliravimo. tuščiaviduriai kamuolys arba įmontuotą paramą ir šildymo striukė gali būti pasirinktinai

 


Standarto nuoroda:

HG21637-91, GB150-2011

Flanšo standartas:

HG GB S EDVINAS JB ANSI JIS.

Ryšio tipas:

gija, hoop, flanšas.

Įleidimo & lizdo:

1-1/2".

Nutekėjimo dydis:

1/4".

Filtro maišelis modelis:

1# 2# 3#, 4 Nr.

Filtravimo tikslumas:

0.5um-800um.

Projektinį slėgį:

1.6Mpa.

Projektinė temperatūra:

120℃.

Paviršiaus apdorojimas:

stiklo kamuolys smėlis sprogimo; lenkų; Santechnikos lygio lenkų

图片2.png


Pavyzdžio atranka
 

 Drawing for top in bag filter.jpg 


     Modelis

Maišelio dydis

Tekėjimo greitis
M3/H

Korpuso aukštis
(MM)

Bendras aukštis
(MM)

Apvalkalo skersmuo
(MM)

Maišo diametras
(MM)

Įleidimo & lizdo

SGD-IN-1

1

20

500

720

219

170

1"-4".

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

1"-4".

                                 
 Programa

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Automobilių

Filtravimo registruojančiomis vonioje, filtravimo E-paltai, paltas ir clearcoat, gruntas, dažai žiedas filtrais, dalių valymo skysčiai, piešimo junginiai, tepalai, metalo darbo skysčių ir siurblio įsiurbimo filtrai.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Cheminės medžiagos

Katalizatoriaus naudojimo, šalinimo vamzdžio masto, poliravimo vandeninis procesas skysčiai, šarmų, rūgščių ir tirpiklių, filtravimo emulsijos ir dispersijas, gelio pašalinimo iš dervos. Aktyvintos anglies arba katalizatoriaus pašalinimo bauda chemijos pramonėje yra pavyzdys, kaip reikalauja taikyti cheminio apdorojimo. INOCO filtravimo maišeliai atitinka šių taikymo reikalavimams, keliamiems didelis filtravimo efektyvumas kartu su ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Vaflis ir chip perdirbimo, elektroninės ėsdinimo vonios, foto- cheminių medžiagų poliravimui ir highpurity vandens filtravimo ir prefiltration įvairių Membraninio filtravimo procesų pagerinti jų ekonominį efektyvumą. INOCO filtravimo maišeliai įrodyti reikia grynumas, efektyvumas ir nuoseklaus veikimo.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Maistas ir gėrimai

Poliravimo filtravimo vyno, spiritinių gėrimų ir alaus, daleles iš maistinio aliejaus, šalinimo suodžių iš celiuliozės, gleives pašalinus želatina, skystas cukrus, tirštas sultis, kukurūzų sirupas poliravimo, krakmolo perdirbimo, pieno perdirbimo ir gaivieji gėrimai. Daug INOCO filtravimo maišeliai atitinka FDA ir EEB net maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalus ir įvairios šios programos.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Metalo apdirbimas

Hidraulinės alyvos filtravimas, registruojančiomis sistemos filtravimo, tauriesiems metalams regeneruoti, metalo darbo skysčių ir piešimo junginiai. Valymo mašinos dalių naudotis mūsų filtravimo maišeliai sumažinti likutinę purvo ant dalių.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Naftos produktų

Filtravimo mašininės alyvos, kuro priedai, patobulintas naftos gavybą, filtravimo amino sprendimų, filtravimo glikolio skysčių, dujų valymo procesai, distiliavimo ir krekingo procesų, Aminas poveržlės, atviroje filtravimo stotys, naftos gręžinių grąžtams ir injekcijos skysčių.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Dažai ir lakas

Aglomeratų perkraustymo, pašalinti dažų coagulates, tirpiklio filtravimo, saugojimo teršalų, pakavimo linijose ir dažų maišymo linijas, monomero valymo.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmacijos

Atkūrimo brangus veikliųjų sudedamųjų dalių, katalizatorius vėl covery, aktyviosios anglies valymo ir šalinimo, filtravimo, želatina, hormonų, vitaminų ekstraktais, poliravimo, žolelių mišiniai, baltymų pašalinimas iš plazmos, filtravimo, druskų tirpalai.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Dervų, plastikų, dažų ir dangų

Aliejus ir polimerinė filtravimo, dispersijas, polimerizacijos partijas, dervos gali dangos, plastikų, sudėties, spaustuvinių dažų, plastikų perdirbimo, popieriaus dangos didelio grynumo rašalinis skysčių filtravimo.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Vandens valymas

Gerai vandens filtravimo, vandens valymo įrenginius, dumblo šalinimo, vamzdžio nuosėdų šalinimas, smėlio ir dumblių šalinimas iš jūros vandens, jonų mainų dervos atkūrimo, kalcio apnašų šalinimas, filtravimo, chemikalų, naudojamų vandens valymo, dulkių šalinimas iš aušinimo bokštas diegti Baltijos jūrai. Paviršinio vandens filtravimas yra tradiciškai dominuoja filtravimo kasetės. Dabar, didelio efektyvumo ir ilgą laiką INOCO didelio našumo filtravimo maišeliai yra ekonomiškai efektyvi alternatyva brangių kasečių.

 


Tyrimo