Triple Action Static Mixer

1.Triple Action Statiškas maišytuvas Įvadas Skysčio-skystos fazės ir skystos ir kietos fazės vienodumo koeficientas yra toks: σ X ≤1-5%. Tai tinka maišymui, reakcijai, ekstrahavimui, absorbcijai, liejimui, spalvotam, šilumos perdavimui ir kitiems procesams chemijos, naftos, ...

Informacija apie

1.Triple Action Static Mixer Įvadas

Skysčio-skystos fazės ir skystos kietos fazės vienodumo koeficientas yra toks: σ X ≤1-5%. Tai tinka maišymui, reakcijai, ekstrahavimui, absorbcijai, liejimui liejimui, spalvui, šilumos perdavimui ir kitiems procesams chemijos, naftos, farmacijos, maisto, smulkiosios chemijos, plastikų perdirbimo, aplinkos apsaugos, sintetinio pluošto, kasybos ir metalurgijos bei kitose srityse. , ir ypač tinka didelės klampos terpėms, kartu su santykiniu srautu ir priemaišomis, kurių klampa ne didesnė kaip 10 centipoises.

image001


2.Application

Tinka klampa ≤ 106 KP

Skystas skystis, skysta ir kieta reakcija, ekstrahavimas, absorbcija, plastikinis spalvų derinimas, ekstruzijos, šilumos perdavimo procesas. Ypač tinka mažam srautui su klampos terpės priemaišomis.

Taikoma naftos, chemijos, smulkiosios chemijos, plastiko ekstruzijai, aplinkos apsaugai, metalurgijai ir kitoms pramonės šakoms, kurių sudėtyje yra didelio klampumo.


3.FAQ

a.Jei turiu likti tavo vietoje kelias dienas, ar tai galima užsisakyti viešbutį už mane?

A: Visada man malonu, viešbučio rezervavimo paslauga yra prieinama.

b. Apie aptarnavimą po pardavimo, kaip galite laiku išspręsti užsienyje esančio kliento problemas?

A: Mūsų aparato garantija paprastai yra 12 mėnesių. Per šį laikotarpį mes laiku suorganizuosime tarptautinį ekspresą, kad kuo greičiau pristatytume atsargines dalis.

Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai įranga buvo eksploatuojama, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių nuo to laiko, kai įranga buvo pristatyta (garantija neįtraukiama į dalis).

c. Kaip galiu pasitikėti savo kompanija?

A: Su 10 metų profesionalaus dizaino, mes galime pateikti Jums tinkamą pasiūlymą ir mažiausią kainą

d. Įvertinta trečiųjų šalių, nacionalinių patentų ir CE, ISO, ASME visai įrangai.

e. Mūsų mašina labai gerai dirba suvirinimo zonoje ir paviršiaus apdorojimu.

image003

 


Tyrimo