TFEG II serija PTFE Sulenkite kasetės

TFEG II serija PTFE Sulenkite kasetės aš ntroduction skysčių sterilizavimo kasetės sudėtingos sąlygos. Importuojami iš Japonijos Hidrofolinis PTFE membrana naudojama tiesioginės filtracijos be iš anksto drėkinimo. Produktas yra puikus korozijos, oksidacijos atsparumas, organinių tirpiklių...

Informacija apie

TFEG II serija PTFE Sulenkite kasetės ntroduction

Skysčių sterilizavimo kasetės sudėtingos sąlygos. Importuojami iš Japonijos Hidrofolinis PTFE membrana naudojama tiesioginės filtracijos be iš anksto drėkinimo. Produktas yra puikus korozijos, oksidacijos atsparumas, atsparumas organinių tirpiklių, jį galite filtruoti visų rūšių ĖDUS skystis. ypač tinka dalelių pašalinimas ir sterilizavimo filtravimo cheminiai reagentai, didelio grynumo reagentai, ĖDUS skystis, oksidacijos skystis.


Cartridges parametrai

Medžiaga

membrana

Hidrofolinis PTFE kasetė

parama

PP

apvalkalas

PP

Galinis dangtis

PP

o formos sandarinimo žiedu

EPDM/VITON/F4, aplink /silica

sandarinimo

karštaisiais suvirinimo (be klijų)

ryšio

222、226

matmuo, MM

Skersmens.

68、83、150

L

250、500、750、1000、1500

filtro plotas /68-10″

0.6M2

mikrono reitingas

0.1、0.22、0.45、1.3、5、10

teigiamo slėgio kritimas

4.2Kg/23℃;1.5Kg/85℃;

srauto normą ir slėgio kritimas

10

0.1μm

≥6L/Min, 0.21Bar

0.22μm

≥10L/Min, 0.21Bar

0.45μm

≥17L/Min, 0.21Bar

Programa 

■ Automatinis savarankiškai valymo filtrą galima naudoti beveik visos pramoninės, pvz., vandens tiekimas, vandens valymo vandens išgrynintas sistema, vandens, bjaurus kvapas, sūraus vandens, kuris naudojamas aušinimui, perdirbimo ir priešgaisrinės apsaugos tarnybos. Šio filtro valdymo sistemos gali užtikrinti vandens išteklių ciklą ir sutaupytų išlaidų.
■This mechaniškai išvalomi filtrai yra plačiai naudojami perdirbimo pramonei apsaugoti šilumokaičiai, srauto siurblio, nuotekų valymo perdirbimo sistema, ir tt.
■ Didelio srauto mechaniškai išvalomi filtrai elektros energijos sektoriuje galima apsaugoti šilumokaičius, srauto siurblio, vandens purškimo antgalis, nuotekų perdirbimo sistemos ir pan.
■ Automatinis savarankiškai valymo filtrą galima celiuliozės perdirbimo pramonei pašalinti pluoštas iš vandens kad neužsikimštų antgalis, ir atskirti žievė ir mikroschema procese apyvartą.
■ Didelio srauto mechaniškai išvalomi filtrai gali būti naudojami nuotekų valymo, antrą filtrą tvarkant nuotekas, filtruojant eliuatą į veiksmą du, ir tada pateikti švaraus vandens augalų.
■ Didelio srauto mechaniškai išvalomi filtrai galima metalo apdirbimo pramonei suteikti dideliu švaraus vandens aušinimas, rūdžių šalinimo, krosnis ir tt.


 图片2.png 

DUK

1. kokius kokybės lygį ar jūsų produktus?
A: mes turime CE, ISO, SGS, TUV, BRIST, ASME sertifikatą iki šiol.
2. apie paslaugas po pardavimo, kaip jūs galite išspręsti problemas įvyko užsienio pirkėjų laikas?
A: garantija mūsų mašinos paprastai yra 12 mėnesių, šiuo laikotarpiu, mes organizuojame tarptautinių greitųjų autobusų iš karto, įsitikinkite, kad pakeisti dalys, pristatyti kaip galima greičiau.
Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai buvo operacija, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių po įrangos įrangos pristatymo (garantija neapima vartoti dalys).
3. kaip galima pasitikėti savo įmonę?
A: 10 metų profesionalaus dizaino, mes galime suteikti jums tinkamą pasiūlymą ir mažiausia kaina
a. įvertinti iš trečiųjų šalių, nacionalinių patentų ir CE, ISO, ASME visa įranga.
b. už mūsų mašiną, mes darome labai gerai ant suvirinimo zonos ir paviršiaus apdorojimo.
4. Kokios mokėjimo sąlygos ar jūs sutinkate?
T / T arba l/c arba Vakarų Sąjungos ar "MoneyGram" arba Paypal, kiti yra sveikintinas.
5. kaip yra jūsų prekės kokybę?
A: mes bendradarbiavo su daugeliu pasaulinio lygio companied jau daugelį metų, pavyzdžiui, Conoco Phillips, Shell, ryški, Sinopec, PetroChina, "Samsung" inžinerija, BASF, Bayer, Worlypesons ir kt. klientams.
Mūsų produktai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.
6. kokios rūšies fizinės ir cheminės bandymų jums gali suteikti?
A: fizinių ir cheminių bandymų mes teikiame yra:
Dalelių dydžio analizė
cheminės sudėties tyrimai
fizinis turtas testavimas: kietumo bandymas, tempimo charakteristikų bandymai, kambario temperatūros poveikio bandymai, esant žemai temperatūrai bandymas
NK: PT, MT, UT & RT
Metallographic bandymai
 


 

prašaunedvejodamiAtsiųskite mums savo išsamią reikalavimass,jumswOuld būti patenkintas mūsų paslaugomis.


Tyrimo