Sauso dujų filtravimo sistema

Sauso dujų filtro įvedimas LCN-1 sauso dujų filtras yra didelis efektyvus filtravimo indas, skirtas pašalinti dulkių daleles iš filtravimo oro. Jis taikomas dulkių, kietųjų dalelių ir rūdžių pašalinimui dujų filtravimo sistemoje. Šie dujų filtrai naudoja pažangią ir patikimą oro filtro kasetę, kad pasiektų ...

Informacija apie

Sauso dujų filtro įvedimas

LCN-1 sauso dujų filtras yra didelio efektyvumo filtro indas, skirtas pašalinti dulkių daleles iš filtravimo oro. Jis taikomas dulkių, kietųjų dalelių ir rūdžių pašalinimui dujų filtravimo sistemoje. Šie dujų filtrai naudoja pažangią ir patikimą oro filtro kasetę, kad būtų pasiektas geriausias kasetės oro filtro efektyvumas. Platus filtro kasetės medžiagos pasirinkimas, pvz., Ypač švelni stiklo pluošto, poliesterio, daugiasluoksnio stiklo pluošto, polipropileno, nailono ir kt. Pasirinkimas oro filtro kasetėms yra pagrįstas skirtingomis darbo sąlygomis, tokiomis kaip filtravimo terpė, darbo temperatūra, darbo režimas slėgis arba DP.

dujų filtravimo sistema.jpg 

Darbo principas

Po to, kai į kasetės oro filtrą esančios priemaišos yra dujos, didelės dalelės susiduria su filtro viduje esančiu deflektoriumi ir pradeda atsiriboti nuo gamtinių dujų. baudos kietos dalelės bus pašalintos, kai dujų srautas iš išorės per filtro elementą. Galiausiai, išgrynintos dujos, išeinančios iš sauso dujų filtro.
Vienas prietaiso galas, naudojant greito atidarymo akluosius arba akluosius flankstus, atidarius ir uždarius, kai pakeičia filtro kasetę. Naudojant greitą atidaromą uždarymą galima greitai įjungti arba išjungti, trims minutėms taupyti laiką ir išvengti saugumo rizikos, kai pakeičia filtro elementus.

Techniniai parametrai

■ Gamintojo standartas: GB150 arba ASME
■ Siuntos medžiaga: CS, nerūdijantis plienas (prašome priminti, kai temperatūra viršija 60 ℃)
■ Filtro tikslumas: 0,1μm, 1μm, 2μm, 3μm, 5μm, 10μm
■ Filtravimo efektyvumas: 99,98%
■ montavimas: vertikaliai arba horizontaliai

Paraiška

■ Dujų dulkių šalinimas
■ Nuimkite džiovinimo medžiagas ant džiovinimo spintos žemyn
■ Katalizatoriaus dalelių pašalinimas katalizatoriaus sluoksniu pasroviui
■ Nustatymo ir reguliavimo stočių
■ miesto dujų paskirstymo sistemai
■ Apsaugokite tolesnę įrangą

DUK

1. Kaip galėčiau patekti į jūsų gamyklą?

A: Mūsų gamykla yra netoli Šanchajaus oro uosto, mes galime jus pasiimti oro uoste.

2. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis, ar galite atsiųsti pavyzdžius?

A: Mūsų minimalus kiekis yra 1, nes mūsų produktas yra mašinų įranga, jums sunku išsiųsti pavyzdžius, tačiau mes galime atsiųsti jums katalogą, nuoširdžiai sveikiname jus atvykti į mūsų įmonę.

3. Koks yra jūsų mašinos pristatymo laikas?

A: Apskritai, mūsų aparato pristatymo laikas yra apie 30 dienų, užsakomoji mašina pristatoma kaip derybos su mūsų klientais.

4. Kadangi pristatymo laikotarpis užtruks ilgą laiką, kaip galite įsitikinti, ar mašina nebus sugadinta?

A: Mūsų mašina yra apvyniota plėvele, kad mašina būtų sklandžiai pristatyta mūsų klientui. Mes naudosime plieninę vielą, kad mašina būtų suvyniota į konteinerį.

5. Apie aptarnavimą po pardavimo, kaip galite laiku išspręsti užsienyje esančio kliento problemas?

A: Mūsų aparato garantija paprastai yra 12 mėnesių. Per šį laikotarpį mes laiku suorganizuosime tarptautinį ekspresą, kad kuo greičiau pristatytume atsargines dalis.

Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai įranga buvo eksploatuojama, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių nuo to laiko, kai įranga buvo pristatyta (garantija neįtraukiama į dalis).

6. Kaip galėčiau gauti papildomą paslaugą?

Atsakymas: mes atsiųsime jums nemokamas atsargines dalis, jei mums kiltų problemų. Jei tai yra vyrams būdingos problemos, mes taip pat siunčiame atsargines dalis, tačiau jos apmokestinamos. Bet kokia problema, galite skambinti mums tiesiai.


图片 6.png


Tyrimo