Rankinis šepetys filtras vandens filtravimo elementai

Rankinis šepetys filtras Įvadas Rankinis šepetys filtras yra naudojamas proceso vamzdyno skystos efektyviai pašalinamos priemaišos. Paprastai ji bus įdiegta į vamzdyną, rūdis, smėlį ir kitų kietų priemaišų skysčio filtras vamzdynų įrangai apsaugoti nuo žalingų ir...

Informacija apie

Rankinis šepetys filtras Įvadas 

Rankinis šepetys filtras yra naudojamas proceso vamzdyno skystos efektyviai pašalinamos priemaišos. Paprastai ji bus įdiegta į vamzdyną rūdis, smėlį ir kitų kietų priemaišų skysčio filtras vamzdynų įrangai apsaugoti nuo žalingų ir blokavimas, kuris leis įrenginys įranga, kompresoriai, siurbliai, vožtuvai, priemonė dirbti ir veikti paprastai. Taigi Rankinis šepetys filtras yra svarbus mašina pasiekti stabilią procesą ir užtikrinti gamybos saugiai.
Rankinis šepetys filtras naudoti šepetėlis ir šepetėlis laikiklis viduje filtro ekrano pašalinti purvino, užterštumas ir kitomis dalelėmis, tada išskyros iš nuleidimo vožtuvu.

Techniniai duomenys

Dizainas kodas: HG/T20592
Medžiagos: SS304, SS316L
Skaičiuojamas slėgis: 1.0Mpa
Išskirtinio dizaino temperatūra: 80℃
Sandarinimo medžiagos: NBR


Modelis

Pralaidumas

Įleidimo ir išleidimo skersmuo

Kūno apvalkalo skersmuo

INOCO-XF-M-20

20m 3/h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30m 3/h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50m 3/h

DN100

273

 

Ataikymas

●Industrial vandens filtravimo programa

Šis šepetys filtras yra plačiai naudojamas aušinimo vandens filtravimas, apsaugoti dušo antgalį, nutekamųjų vandenų trijų gydymo lygį, miesto vandens pakartotinio naudojimo, sandėlio valymo, prieš filtravimo prieš RO sistemą, ėsdinimo rūgštimi, white vandens filtravimo popieriaus, Įpurškimo lipdiniai mašina; Pasterizavimo sistema; Dulkių siurblio sistema; Oro kompresoriaus sistema; Ištisinio liejimo sistemą; Vandens apdorojimo taikymo; Aušinimo sistemos šildymas ir šildymas.

●Agriculture drėkinimo filtravimo programa

Savęs valymo šepetys filtras sumontuotas nerūdijančio plieno vandens filtro korpusas ir 200 mikronų filtras medžiagos, kuri bus turėti geriausią upės vandens valymo pašalinti lapų, smėlio, kietųjų dalelių ir suspenduotų kietųjų dalelių. Pavyzdžiui, požeminio vandens, miesto vandens, upės, ežero, jūros vandens, sodas, Medelynas, šiltnamio efektą sukeliančių, golfo aikštynai, parkas.


 图片3.png  

Mūsų privalumai

a. didelę gamybos patirtį: mes specializuojamės Automatinis savarankiškai valymo filtras, pavyzdžiui, šepečiu filtras, grandiklis filtrą, nerūdijančio plieno vandens filtro korpusas, atvirkštinis purvo filtras, filtro korpusas ir kasetės Kišeninis būsto su 10 metų patirtį.
b. užpildyti gamyklas teptuku filtras: turinti tikslumo radialinio gręžimo staklės, lenkimo ritiniais, tekinimo staklės, frezavimo staklės, gręžimo ir frezavimo staklės, CNC plazminės pjovimo staklės, obliavimo tipo plokštelės Invertorinių pulso argono lanku suvirinimo aparatas, Inverter tirpsta Poliariniai dujų ekranuoti suvirinimo aparatas, suvirinimo manipuliatorius, Co2 dujų ekranuoti suvirinimo aparatas, savarankiškai reguliuojamas ratų lentyna, vairuotojo ir kitų Išplėstinė įranga.
c. bandymo įranga teptuku savarankiškai valymo filtras: rentgeno detektoriumi, elektrinis hidraulinis bandymas pompa, tempimo aparatas ir t.t., jei reikia, galima siųsti įrangos paskyros.
d. mūsų specialistai atliks reguliariai techninei priežiūrai šios mašinos užtikrinti jiems dirbti gerai.
 图片4.png 

 DUK

1. gali būti pritaikyti mašiną, kaip mūsų reikia, pvz., įdėti savo logotipą?
A: tikrai mūsų mašina gali būti pritaikyti kaip jūsų poreikius, taip pat galima įdėti savo logotipą.
2. apie paslaugas po pardavimo, kaip jūs galite išspręsti problemas įvyko užsienio pirkėjų laikas?
A: garantija mūsų mašinos paprastai yra 12 mėnesių, šiuo laikotarpiu, mes organizuojame tarptautinių greitųjų autobusų iš karto, įsitikinkite, kad pakeisti dalys, pristatyti kaip galima greičiau.
Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai buvo operacija, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių po įrangos įrangos pristatymo (garantija neapima vartoti dalys).
3. yra jūsų kaina konkurencinga?
A tik geros kokybės mašina Mes tiekiame. Tikrai mes jums geriausius gamyklos kainos atsižvelgiant į aukštos kokybės produktus ir paslaugas.
4. Kokios mokėjimo sąlygos ar jūs sutinkate?
T / T arba l/c arba Vakarų Sąjungos ar "MoneyGram" arba Paypal, kiti yra sveikintinas.
5. kaip yra jūsų prekės kokybę?
A: mes bendradarbiavo su daugeliu pasaulinio lygio companied jau daugelį metų, pavyzdžiui, Conoco Phillips, Shell, ryški, Sinopec, PetroChina, "Samsung" inžinerija, BASF, Bayer, Worlypesons ir kt. klientams.
Mūsų produktai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.
6. kokią įrangą turite NK patikrinimui?
A: mes turime ultragarso škvalas detektorius, av miniatiūriniai magnetinis Jungas detektorius, magnetinis detektorius ir skverbtis detektorius.


图片1.png

Tyrimo