Filtrų vandens separatorius

1. oro srauto ir vandens kreiptuvas filtruoti Įvadas į naftos ir vandens atskyrimo proceso apvalkalo sumontuotas Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtracijos, Koalescencinis naftos produktų, gyvenvietė, atskyrimas, kad būtų realizuoti...

Informacija apie

1. oro vandens separatoriaus filtras Įvadas

Aliejaus-vandens atskyrimo proceso apvalkalas yra įrengta Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtracijos, Koalescencinis naftos produktų, atsiskaitymo, atskyrimas, kad būtų realizuoti, pašalinti drėgmės, vidutinio šarmo ir organinės rūgšties druska tirpsta vandenyje ir pan.

image001


2. funkcijos

Medijos pirmiausia iš vidaus išorės srautus per Koalescencinis naftos produktų kasetės, šios kasetės turi atbulinis Dvigubas filtravimo ir Koalescencinis naftos produktų, didelio tikslumo, filtravimo kasetės slapčiausias Koalescencinis naftos produktų sluoksnis gali efektyviai blokuoti, dalelių priemaišos, ypač perimti priemaišų, kurios turi emulsinių stabilumo valstybės, pavyzdžiui, geležies oksidą ir geležies sulfido ir kt. taip pat geriau vėliau demulsifikavimo ir Koalescencinis naftos produktų funkcija, po filtravimo terpė bus srautus į Koalescencinis naftos produktų demulsifikavimo sluoksnį, jos "specialios medžiagos gali padaryti demulsifikavimo, tada Gerai ir be vandens sudaro didelis lašas, tus bus kriaukle iš savo" sunkumą, mažesnio dydžio lašas gaus su žiniasklaida į atskyrimo kasetės, atskyrimo kasetės dedamos patentas technologijos medžiagos su hidrofobinės geri. kai vidutinio iš vidaus ir išorės srautų atskyrimo kasetės, tik tegul žiniasklaidos praeiti, mažų lašelių yra visiškai veiksmingai sulaikytas iš kasetės ne tada susivienyti į tus, tokiu būdu dar labiau atskirti nuo vandens.


3. struktūra

Skysčio-skysčio Koalescencinis naftos produktų atskirtuvas yra aprūpintas dvi skirtingas funkcijas kasečių grupės vidaus; skyriklio korpusas yra metalinis korpusas ir įrengta svirtis manometrai, slėgio daviklis, ventiliacijos vožtuvą, išleidimo vožtuvas, dabar imties sąnarius ir kitus aksesuarus.

image003

 


Tyrimo