Suslėgto oro nerūdijančio plieno azoto filtras

1.Suspaustas oras nerūdijančio plieno azotas Filtras Įvadas Gamtinis oro filtras yra prieš filtravimo indo filtras vamzdynų sistemoje ir plačiai naudojamas pramoninėse filtravimo sistemose ir oro filtravimo tirpale. Jame yra anglies filtras ir nerūdijančio plieno filtras, skirtas atskirti vandenį ar kietą ...

Informacija apie

1.Suspausto oro nerūdijančio plieno azoto filtras Įvadas

Natūralus oro filtras yra prieš filtravimo indo filtras vamzdynų sistemoje ir plačiai naudojamas pramoninėse filtravimo sistemose ir oro filtravimo tirpale. Jame yra anglies filtras ir nerūdijančio plieno filtras, skirtas atskirti vandenį arba kietą medžiagą iš gamtinių dujų.

image001


2.Techninės savybės

■ Maksimalus darbinis slėgis: 40,0Mpa
■ Maksimali temperatūra: -10 ~ 60 ℃ (priminkite, kai temperatūra viršija 60 ℃)
■ Žiniasklaida: dujos, pagamintos dujos, suskystintos naftos dujos ir įvairios ne korozijos dujos
Standard Pagamintas standartas: GB150 ASME
■ Įleidimo / išleidimo įrenginio kryptys: horizontalios, vertikalios

Ell Korpuso medžiaga : 20 # 、 16Mn 、 16MnR 、 16MNDR 、 304、316L

Ements Elementai :

Ements Elementų medžiaga: aliuminis + 304, visiškai 304

 

3.Pareiškimas

Šis šepečio filtras yra plačiai naudojamas aušinimo vandens filtravimui, apsaugo dušo purkštuką, trijų lygių nuotekų valymą, komunalinio vandens pakartotinį naudojimą, sandėlio vandens valymą, išankstinį filtravimą prieš RO sistemą, rūgštinį marinavimą, popieriaus balto vandens filtravimą, liejimo mašiną; Pasterizacijos sistema; Vakuuminio siurblio sistema; Oro kompresorių sistema; Nuolatinė liejimo sistema; Vandens valymo taikymas; Šildymo ir šildymo aušinimo sistema.

image003Tyrimo