Sauso dujų filtras

1.Drūdžių dujų filtras Įvadas Jis naudojamas dulkėms, kietosioms dalelėms ir rūdžių šalinimui dujų filtravimo sistemoje. Šiose dujų filtruose naudojama pažangi ir patikima oro filtro kasetė, kad būtų pasiektas geriausias kasetės oro filtro veikimas. Platus filtrų kasetės medžiagos pasirinkimas, pvz., ...

Informacija apie

1.Dulkių dujų filtras Įvadas

Jis naudojamas dulkėms, kietosioms dalelėms ir rūdžių šalinimui dujų filtravimo sistemoje. Šiose dujų filtruose naudojama pažangi ir patikima oro filtro kasetė, kad būtų pasiektas geriausias kasetės oro filtro veikimas. Platus filtrų kasetės pasirinkimas, pvz., Itin plonas stiklo pluoštas, poliesteris, daugiasluoksnis pluošto stiklas, polipropilenas, nailonas ir kt. spaudimas arba DP.

image001


2.Žemės ūkio drėkinimo filtravimas Taikymas

Savarankiškai valantis šepečio filtras turi nerūdijančio plieno vandens filtro korpusą ir 200 mikronų filtro medžiagą, kuri geriausiai tinka upės vandens valymui, kad pašalintų lapus, smėlį, kietąsias medžiagas ir suspenduotas kietąsias medžiagas. Tokie kaip požeminis vanduo, miesto vanduo, upė, ežeras, jūros vanduo, sodas, darželis, šiltnamis, golfo aikštynai, parkas.

3.DUK

a. Kadangi laivybos laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadinta?

A: Mūsų mašina yra plėvelė, siekiant užtikrinti, kad mašina būtų sklandžiai pristatoma mūsų klientams, mes naudosime plieninę vielą, kad mašiną tvirtintume su konteineriu.

b. Kai pateiksime užsakymą, ar šiuo metu įrengsite įrenginį?

A: visos mašinos bus gerai išbandytos prieš pristatant, todėl beveik visos jos gali būti naudojamos tiesiogiai, taip pat mūsų mašiną lengva įdiegti, jei klientui reikia mūsų pagalbos, mes mielai pasirengsime įrengti, bet visas išlaidas sumokėsime bus apmokestintas jūsų.

c.Kas yra filtro pristatymo laikas?

A: Apskritai, 35 dienos po išankstinio apmokėjimo, jei OEM, tai bus 40–45 dienos po išankstinio apmokėjimo, pristatymo uostas yra Šanchajus.

image003


Tyrimo