Kuro dujų filtras

1. kuro dujų filtras, Įvadas tai yra plačiai naudojamas metalurgijos, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros ir miesto vandentiekis. Pvz., pramonės nuotekų siurbimas, filtravimo cirkuliuojančio vandens, regeneracijos emulsijos, filtravimo gydymui naudotas alyvas, ištisinio liejimo vandens...

Informacija apie

1. kuro dujų filtras Įvadas

Jis yra plačiai naudojamas metalurgijos, chemijos, naftos, medicinos, maisto, kasybos, elektros ir miesto vandentiekis. Pvz., pramonės nuotekų siurbimas, filtravimo cirkuliuojančio vandens, regeneracijos emulsijos, filtravimo gydyti alyvų, ištisinio liejimo vandens sistema, metalurgijos pramonėje, vandens sistema, aukštakrosnių, vandens nukalkinimo sistema su didelio slėgio vandens. Tai pažangi, veiksminga ir paprasta naudoti automatinio filtravimo įrenginys.

image001


2. taikyti

█ Automatinis savarankiškai valymo filtrą galima naudoti beveik visos pramoninės, pvz., vandens tiekimas, vandens valymo vandens išgrynintas sistema, vandens, bjaurus kvapas, sūraus vandens, kuris naudojamas aušinimui, perdirbimo ir priešgaisrinės apsaugos tarnybai. Šio filtro valdymo sistemos gali užtikrinti vandens išteklių ciklą ir sutaupytų išlaidų.

█This mechaniškai išvalomi filtrai yra plačiai naudojami perdirbimo pramonei apsaugoti šilumokaičiai, srauto siurblio, nuotekų valymo perdirbimo sistema, ir tt.

█ Didelio srauto mechaniškai išvalomi filtrai elektros energijos sektoriuje galima apsaugoti šilumokaičius, srauto siurblio, vandens purškimo antgalis, nuotekų perdirbimo sistemos ir pan.

█ Automatinis savarankiškai valymo filtrą galima celiuliozės perdirbimo pramonei pašalinti pluoštas iš vandens kad neužsikimštų antgalis, ir atskirti žievė ir mikroschema procese apyvartą.


3. mūsų paslaugas

a.Provide techninio projekto ir sprendimus;

b.New augalų statyti rekomendacijų;

c.Designing ir gamyba, nestandartiniai įrengimai;

d.Professional technikos mokymu ir orientavimu svetainėje, pagal sutartį;

e.Supply priedai bet kuriuo metu;

f.Tele-techninis konsultavimas ir paslaugų;

g.Other specialios techninės tarnybos pagal kliento poreikius.

image003Tyrimo