Kuro dujų sistema

1. kuro dujų sistemos įvedimas į naftos ir vandens atskyrimo proceso apvalkalas yra įrengta Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtravimo, Koalescencinis naftos produktų, atsiskaitymo, atskyrimas, kad būtų realizuoti pašalinimą...

Informacija apie

1. kuro dujų sistemos įvedimas

Aliejaus-vandens atskyrimo proceso apvalkalas yra įrengta Koalescencinis naftos produktų kasetės ir atskyrimo kasetės, kai vidutinės trukmės ir teka per savo vidaus, tada bus keturi procesai-filtracijos, Koalescencinis naftos produktų, atsiskaitymo, atskyrimas, kad būtų realizuoti, pašalinti drėgmės, vidutinio šarmo ir organinės rūgšties druska tirpsta vandenyje ir pan.

image001


2. specifikacijos

Apvalkalo medžiaga: 20 #, 345Q, nerūdijančio plieno
Mikrono reitingas diapazonas: mažiau nei 0,3 mikronų, 0,3 mikrono, 0,5 mikrono, 1 mikrono, 5 mikronų, 10 mikronų
Kasetės dydis: OD3.5''.4.5''.6''; Lenght16, 18, 20, 32, 36, 40, 72''
Pradinis slėgis: ≤50bar
Kintamas slėgis:<>
Darbinė temperatūra: 0 ~ 120℃


3. proceso srauto

a. siekiant išplėsti Koalescencinis naftos produktų kasetės tarnavimo laiką ir padidinti vandens efektyvumą, rekomenduojame pridėti parengtinis filtras priekyje Koalescencinis naftos produktų atskirtuvas filtras. Pagrindinis pasirengimo filtras yra naudojamas pašalinti vidutinio dydžio didelė priemaišoms ir kietų dalelių, geležies oksidas, geležies sulfido ir kitų kenksmingų priemaišų.
b kiekvienas prietaisas skirtas su apvažiavimas, patogus pakeitimas kasetės, tada užtikrinti sistema veiktų nuolat.
c. yra 3 nutekėjimo kiekvienos įrangos, kuri padėtų purvo pašalinimas ir priemaišos atskiriamos atkūrimo apačioje.


image003_01image003_02

Tyrimo