Dujų filtro separatorius

1.Gazos filtro atskyrimo įrenginys Įvadas Gamtinis oro filtras yra prieš filtravimo indo filtras vamzdynų sistemoje ir plačiai naudojamas pramoninių filtravimo sistemose ir oro filtravimo tirpale. Jame yra anglies filtras ir nerūdijančio plieno filtras, skirtas atskirti vandenį arba kietą gamtines dujas.

Informacija apie

1.Gazos filtro atskyriklis Įvadas

Gamtinis oro filtras yra prieš filtravimo indo filtras vamzdynų sistemoje ir plačiai naudojamas pramoninėse filtravimo sistemose ir oro filtravimo tirpale. Jame yra anglies filtras ir nerūdijančio plieno filtras, skirtas atskirti vandenį arba kietą medžiagą iš gamtinių dujų.

image001


2. Privalumai

■ Puikus tortų išpylimas.

■ Lengvai prisitaiko prie srutų sutirštinimo.

Imum Minimalus grindų plotas.

Simple Mechaniniu požiūriu paprasta, nes nėra sudėtingų sandarinimo liaukų ar guolių.

■ Šlapias ir sausas išleidimas

Filtered Filtruotos kietos medžiagos išleidžiamos ir išleidžiamos dujų išpurškimo būdu, reakcijai gali būti naudojamas filtras.

■ Nuolatinis sustorėjimas


3.DUK

1. Kadangi pristatymo laikotarpis užtruks ilgai, kaip galite įsitikinti, kad mašina nebus sugadinta?

A: Mūsų mašina yra plėvelė, siekiant užtikrinti, kad mašina būtų sklandžiai pristatoma mūsų klientams, mes naudosime plieninę vielą, kad mašiną tvirtintume su konteineriu.

2. Kai pateiksime užsakymą, ar šiuo metu įrengsite įrenginį?

A: visos mašinos bus gerai išbandytos prieš pristatant, todėl beveik visos jos gali būti naudojamos tiesiogiai, taip pat mūsų mašiną lengva įdiegti, jei klientui reikia mūsų pagalbos, mes mielai pasirengsime įrengti, bet visas išlaidas sumokėsime bus apmokestintas jūsų.

3.Kas yra filtro pristatymo laikas?

A: Apskritai, 35 dienos po išankstinio apmokėjimo, jei OEM, tai bus 40–45 dienos po išankstinio apmokėjimo, pristatymo uostas yra Šanchajus.

image003


Tyrimo