Gamtinių dujų generatorius

1.Natūralus dujų generatorius Įvadas INOCO SGA-D aukšto slėgio dujų filtras gali būti naudojamas 25–400 barų būsenoje, ir tai yra didžiausias saugumas ir patikimumas. 2.Advantage ■Sucking filtrą gali būti įrengta su skirtingo dydžio elementų, siekiant užtikrinti maksimalų filtravimo plotas ...

Informacija apie

1.Natūralus dujų generatorius Įvadas

„INOCO SGA-D“ aukšto slėgio dujų filtras gali būti naudojamas 25–400 barų, o tai yra didžiausias saugumas ir patikimumas.

image001


2.Advantage

■Sucking filtrą gali būti įrengta su skirtingo dydžio elementų, siekiant užtikrinti maksimalų filtravimo plotas kiekvienam filtro korpusas taikymo tam, kad turėti mažiausią slėgio nuostolius, o darbo.

■Svarbus didelis srautas

IgidLieto filtro elemento ir veislės parinktys

UllyAutomatinis automatinis valymas yra automatinis filtras


3.DUK

1.Kaip aš galiu pasitikėti jūsų įmone?

A: Su 10 metų profesionaliu dizainu galime pasiūlyti Jums tinkamą pasiūlymą ir mažiausią kainą

a. Trečiosios šalies, nacionalinių patentų ir CE, ISO, ASME vertinimai visai įrangai.

b. Mūsų mašinai mes labai gerai dirbame su suvirinimo zona ir paviršiaus apdorojimu.

2. Ar jūsų kaina yra konkurencinga?

A: Tiekiame tik geros kokybės mašiną. Žinoma, mes suteiksime Jums geriausią gamyklos kainą, pagrįstą aukščiausios kokybės produktais ir paslaugomis.

3.pasirink mus?

A: Mes esame viena iš aukštųjų technologijų įmonių, AAA sutarties ir patikimų įmonių, AAA Technology Consulting Firm. Mes esame gamintojas, gavęs ISO9001 sertifikatą.

4.Kaip yra jūsų kainų lygis?

A: Gamyklos tiesioginis pardavimas, mes turime visą gamybos linijos darbo procesą nuo standartinių produktų iki OEM dalių.

image003


Tyrimo