Dujų filtras

1. nedidelis dujų filtras, Įvadas tai yra aukštos veiksmingą filtras laivo pašalinti dulkių daleles iš oro filtravimo. Jis taikomas pašalinti dulkių, kietųjų dalelių ir rūdis dujų filtravimo sistema. Šis dujų filtrai naudojame pažangiausias ir patikimas oro filtro kasetė pasiekti geriausių...

Informacija apie

1. nedidelis dujų filtras Įvadas

Tai aukštos veiksmingą filtras laivo pašalinti dulkių daleles iš oro filtravimo. Jis taikomas pašalinti dulkių, kietųjų dalelių ir rūdis dujų filtravimo sistema. Šis dujų filtrai naudoja pažangiausias ir patikimas oro filtro kasetė norint pasiekti geriausių rezultatų, oro filtras. Filtro kasetė medžiaga, pavyzdžiui, itin gerai stiklo pluoštas, poliesteris, daugiasluoksnės fiber stiklo, polipropileno, nailono ir t.t. platus pasirinkimas. Oro filtro kasetė pasirinkimo galimybė yra pagrįsta skirtingų darbinę būklę, pvz., žiniasklaidos, darbinė temperatūra, darbinis slėgis ar DP.  

image001


2. taikyti

■ Dujų dulkių pašalinimas
■ sausiklio nuvalykite džiovinant lova pasroviui
■ katalizatoriaus dalelių ant katalizatoriaus pašalinimo lovos pasroviui
■ matavimo ir reguliavimo stočių
■ miesto dujų skirstymo sistema
■ Apsaugoti vartotojų įranga

 

3. DUK

1. kaip gauti į savo gamyklą?

A: mūsų gamykla yra netoli Šanchajaus oro uostas, mes galime pick you up į oro uostą.

2. Koks yra minimalus užsakymo kiekis, ar galėtumėte atsiųsti pavyzdžių?

A: mūsų minimalus kiekis yra 1 komplektas, kaip mūsų produktas yra įrengimams, sudėtinga atsiųsti pavyzdžių, tačiau, mes galime atsiųsti jums katalogą, nuoširdžiai Sveikiname jus atvykti aplankyti mūsų įmonę.

3. Koks yra pristatymo laikas savo mašina?

A: apskritai, pristatymo laiko mūsų mašinos yra apie 30 dienų, individualų mašina bus pristatyti kaip derybos su klientais.

image003

 


Tyrimo