Baseinas smėlio filtrai

1.Pool Smėlio filtrai Įvadas Aukšto efektyvumo aukščiausios kokybės filtras su pažangiomis konstrukcijomis užtikrina neprilygstamą filtrų efektyvumą, tinka griežtam pritaikymo reikalavimui, derinant nepaprastą filtravimo efektyvumą, didelio patikimumo ir patogumo. Tinka grubiai ...

Informacija apie

1.Purkų smėlio filtrai Įvadas

Didelio našumo aukščiausios kokybės filtras su pažangiomis konstrukcijomis užtikrina neprilygstamą filtrų efektyvumą, tinka griežtam pritaikymo reikalavimui, derinant nepaprastą filtravimo efektyvumą, didelį patikimumą ir patogų veikimą.

Tinka griežtiems filtravimo reikalavimams. Skystis be filtravimo, patogus filtrų maišams keisti, užtikrina puikų sandarinimą. Viršutinė alkūnės konstrukcija gali leisti įleidžiamojo skysčio srautą tolygiai ir stabiliai.

image001


2.Feature

Viršutinė ir viršutinė dangčio struktūra
Bendras viršutinio dangtelio smūgis ir sandarinimas
Rotorinis tipo akių varžtas
Elektrolitinis poliravimo štampuoto filtro krepšelis
Reguliuojama kojelė
Lengvas ir greitas maišų keitimas
Nėra sandarinimo
Patogus ir tvirtas greito atidarymo įrenginys
Geriausias filtro maišelio palaikymas ir lengvas valymas
Stabili ir reguliuojama konstrukcija


3.FAQ

a. Apie aptarnavimą po pardavimo, kaip galite laiku išspręsti užsienyje esančio kliento problemas?

A: Mūsų aparato garantija paprastai yra 12 mėnesių. Per šį laikotarpį mes laiku suorganizuosime tarptautinį ekspresą, kad kuo greičiau pristatytume atsargines dalis.

Kokybės garantija: 12 mėnesių po to, kai įranga buvo eksploatuojama, bet ne ilgiau kaip 18 mėnesių nuo to laiko, kai įranga buvo pristatyta (garantija neįtraukiama į dalis).

b. Pateikdami užsakymą, ar jūs šiuo metu pasirūpinsite mašinos įrengimu?

A: Visos mašinos bus išbandytos gerokai prieš pristatymą, taigi beveik iš jų galima tiesiogiai naudoti, taip pat mūsų mašiną galima lengvai įdiegti, jei klientas mums reikalingas mūsų pagalbos, mes džiaugiamės, kad įrenginys bus įrengtas, tačiau visi mokesčiai bus apmokestintas jūsų.

c. Kaip galėčiau gauti pagalbą?

Atsakymas: mes atsiųsime jums nemokamas atsargines dalis, jei mums kiltų problemų. Jei tai yra vyrams būdingos problemos, mes taip pat siunčiame atsargines dalis, tačiau jos apmokestinamos. Bet kokia problema, galite skambinti mums tiesiai.

image003

 


Tyrimo