Smėlio filtro priežiūra baseinams

1.Sand filtro priežiūra baseinams Įvadas Protinga konstrukcija, padengta nedideliu ploto plotu mažas, geras sandarinimas, didelis srauto pajėgumas lengva veikti, filtro valymo viduje ir išorėje yra smėliavimo arba poliravimo perdirbimas, todėl paviršius yra lygus ir geras paviršiaus veikimas ....

Informacija apie

1.Sand filtras priežiūra baseinai Įvadas

Protinga konstrukcija, padengta nedideliu plotu, maža, gerai sandarinama, didelė srauto našumas yra lengvai valdomas, filtro valymo viduje ir išorėje yra smėlinis arba poliravimo procesas, todėl paviršius yra lygus ir geras paviršiaus veikimas.


2.Techniniai duomenys

Medžiaga: CS, SS304, SS316L, CS pamušalas PO, CS apmuštas PTFE

Filtro tikslumas: 2-100meš

Darbo temperatūra: 0-500 ℃

Darbinis slėgis: 0-20 Mpa

Dizaino kodas: H21637-1991, ASME VIII

Pasirinkite parinktį

Reguliuojama filtro kase

Šildymo striukė

Aukštos temperatūros ir aukšto slėgio dizainas


Paraiška
image001


Automobiliai

Pirminio apdorojimo vonelės filtravimas, E-Coat filtravimas, sluoksnis ir sluoksnis, gruntas, dažų žiedo linijos filtrai, dalių valymo skysčiai, brėžinys, tepalai, metalo apdirbimo skysčiai ir siurblio įleidimo filtrai.
image002


Cheminis

Katalizatoriaus regeneravimas, vamzdžių masės pašalinimas, vandeninių procesų skysčių, šarmų, rūgščių ir tirpiklių poliravimas, emulsijų ir dispersijų filtravimas, gelio pašalinimas iš dervų. Aktyvioji anglis arba katalizatoriaus pašalinimas smulkių chemikalų pramonėje yra tipiškas pavyzdys, kai reikalaujama chemiškai apdoroti. INOCO filtro maišeliai atitinka aukščiausią filtravimo efektyvumą kartu su ilga tarnavimo trukme ir patikimumu.
image003


Elektronika

Vakuuminis ir lusto apdorojimas, elektroninės sūrymo vonios, fotocheminis poliravimas ir aukšto vandens filtravimas bei įvairių membraninių filtravimo procesų prelimtra filtravimas, siekiant pagerinti jų ekonomiškumą. INOCO filtro maišeliai demonstruoja reikiamą grynumą, efektyvumą ir nuoseklų veikimą.
image004


Maisto ir gėrimų

Vyno, alkoholinių gėrimų ir alaus filtravimas, dalelių pašalinimas iš valgomųjų aliejų, anglies pašalinimas iš celiuliozės, gleivių pašalinimas želatinais, skystas cukrus, storosios sultys, kukurūzų sirupo poliravimas, krakmolo perdirbimas, pieno perdirbimas ir gaivieji gėrimai. Daugelis INOCO filtrų maišelių atitinka FDA ir netgi EEB maisto perdirbimo standartus ir gali patenkinti unikalius ir įvairius šių programų poreikius.

3.FAQ

a.Kas yra filtro pristatymo laikas?

Atsakymas: Paprastai praėjus 35 dienoms po papildomo mokėjimo, jei OEM, tai bus 40-45 dienos po to, kai bus atliktas išsamus mokėjimas, pristatymo uostas yra Šanchajuje.

b.Kaip yra jūsų prekių kokybė?

A: Mes bendradarbiavome su daugeliu pasaulinės klasės kompanijų, pavyzdžiui, "Conoco Phillips", "Shell", "Fluor", "Sinopec", "PetroChina", "Samsung" inžinerija, "BASF", "Bayer", "Worlypesons" ir kt.

Mūsų gaminiai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.

c. Kokių fizinių ir cheminių bandymų rūšių galite pateikti?

A: Fiziniai ir cheminiai testai, kuriuos mes teikiame, yra šie:

Dalelių dydžio analizė

cheminės sudėties bandymai

fizinis savybių testavimas: kietumo testas, tempimo charakteristikų bandymas, poveikio temperatūrai tyrimas, žemo temperatūros poveikio bandymas

NDT: PT, MT, UT & RT

Metallografiniai testai

d. Kokia įranga turite NDT patikrinimui?

A: Turime ultragarsinį defektų detektorių, aviacinį magnetinį magnetinį detektorių, magnetinį detektorių ir skverbties detektorių.

1

2

3


Tyrimo