Automatinis filtro valiklio savaiminio valymo filtras

Automatinis filtro valymo įvedimas XF-S3 serijos šveitimo savaiminio valymo filtras yra specialiai sukurtas popieriaus gamybos pramonei, sprendžiant dengimo ir celiuliozės filtravimo problemą. Jis gali pašalinti skaldytą popierių ir griuvėsius ir sumažinti emisijų poveikį aplinkai ir įsitikinti, kad ...

Informacija apie

Automatinis filtro valymo įvedimas  

XF-S3 serijos šveitimo savaiminio valymo filtras yra specialiai sukurtas popieriaus gamybos pramonei, sprendžiant dangos ir celiuliozės filtravimo problemą. Jis gali pašalinti skaldytą popierių ir griovelius ir sumažinti emisijų poveikį aplinkai, taip pat užtikrinti, kad darbo laikas ir produktų kokybė būtų kuo didesnės.


out scraper self cleaning filter.jpg

Funkcija

1. Naudodamiesi pirmaujančiu išoriniu grandiklio filtro tipu, šis filtras prailgina filtravimo laiką toje pačioje filtro srityje ir sumažina medžiagos atliekų kiekį;

2.Kaip pritaikyti įvairius įrenginius, užtikrinama, kad ilgą laiką dirbant nusidėvėjusiam filtrui nebūtų įtakos;

3. Filtro elementai gaminami pelėsiais, apvalumo nuokrypis neviršija 0,5 mm, kad užtikrintų, kad grandiklis visiškai atitiktų elementus;
4.Konfigūravimo konstrukcija, išleidžiamasis vožtuvas atsidarys, kai tam tikru mastu surenkama priemaiša po kelis kartus valymo, kad būtų sumažintos medžiagų atliekos.

Darbo principas

Automatinis valymo filtras tinklelis
Jis naudoja greičio reduktorių, norint vairuoti ciklotroninį grandiklį ir valyti purvą, pritvirtintą prie akies, kad išlaikytų kasetės filtravimo funkciją. Unikalus aiškus dizainas išlieka iškraipytas amžinai. Tikslus grandiklio slėgio ir kampo projektavimas užtikrina, kad per trumpą laiką tinklelis būtų sugadintas, jis yra patvarus ir gali būti greitai pakeistas.
Išorinis filtras scraper.jpg
Pagrindinės atsarginės dalys


Ne

apibūdinimas

1

Standartinis dydis: OD .:85,168,268 Ilgis: 600mm

2

Plyšio filtro ekranas: 1mm, tinkamas Darbinis slėgis mažesnis nei 16kg / cm2

3

Plyšio filtro ekranas: 1,5 mm, tinkamas Darbinis slėgis mažesnis nei 16-30 kg / cm2

4

Plyšio filtro ekranas: 1,8 mm, tinkamas darbiniam slėgiui, didesnis nei 30 kg / cm2


Paraiška  

"Inoco" grandyklinis filtras plačiai naudojamas vandens valymo, naftos chemijos, metalurgijos, elektros energijos, chemijos, dažų, spaustuvinių dažų, popieriaus, maisto ir gėrimų, farmacijos, metalo apdirbimo pramonės ir tt srityse.
XF-S3 serijos šveitimo savaiminio valymo filtras yra specialiai sukurtas popieriaus gamybos pramonei su geriausiais filtravimo rezultatais.


scraper filter application.jpg

Mūsų paslauga

Ø Pateikite techninį projektą ir sprendimus;
Ø Nestandartinės įrangos projektavimas ir gamyba;
Ø profesionalus techninis mokymas ir orientavimas vietoje pagal sutartį;
Ø bet kada tiekti reikmenis;

DUK  

1. Ar esate gamintojas, prekybos įmonė ar trečioji šalis?
A: Mes esame gamintojai ir mes sukūrėme savo įmonę nuo 2007 metų.
2. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis, ar galite atsiųsti pavyzdžius?
A: Mūsų minimalus kiekis yra 1, nes mūsų produktas yra mašinų įranga, jums sunku išsiųsti pavyzdžius, tačiau mes galime atsiųsti jums katalogą, nuoširdžiai sveikiname jus atvykti į mūsų įmonę.
3. Ar galėčiau žinoti, kokią sumą jūsų įmonė priims?
A: Iki šiol 100% T / T prieš siuntimą, ir 30% užstatas, sumokėtas T / T, yra subalansuotas mokamas pagal akredityvą.
4. Pateikdami užsakymą, ar jūs šiuo metu pasirūpinsite mašinos įrengimu?
A: Visos mašinos bus išbandytos gerokai prieš pristatymą, taigi beveik iš jų galima tiesiogiai naudoti, taip pat mūsų mašiną galima lengvai įdiegti, jei klientas mums reikalingas mūsų pagalbos, mes džiaugiamės, kad įrenginys bus įrengtas, tačiau visi mokesčiai bus apmokestintas jūsų.
5. Ar jūsų kaina yra konkurencinga?
A: Tik kokybiška mašina, kurią tiekiame. Žinoma, mes suteiksime Jums geriausią gamyklos kainą, pagrįstą aukščiausiu produktu ir paslauga.
6.Kaip jūsų tiekimas?
A: Automatinis nugaros skysčio filtras, automatinis savaiminio valymo filtras, gamtinių dujų filtras, rankšluosčių filtras, maišytuvas, akytasis metalinis sukepintas filtras, statinis maišytuvas ir pan., Visi jie yra plačiai naudojami vandens valymo, naftos chemijos pramonės filtravimo, gamtinių dujų atskyrimo ir kt.


Petrochemical Machinery Equipment.jpg


Tyrimo