Automatinės vandens filtravimo sistemos

1. Automatinis vandens filtravimo sistemų įvedimas automatiniai filtrai, inc yra tinkamas filtrai su 1''-36'' vamzdyną galima rinktis, su privalumais, nuolat skysčio srautas, saugos operacijos paprasta priežiūra, XF serijos savarankiškai – valymo filtras yra plačiai naudojami visų pramonės srityje. XF-X05 save...

Informacija apie

1. Automatinis vandens filtravimo sistemų įvedimas

Automatiniai filtrai inc yra tinkamas filtrai su 1''-36'' vamzdyną galima rinktis, su privalumais, nuolat skysčio srautas, saugos operacijos paprasta priežiūra, XF serijos savarankiškai – valymo filtras yra plačiai naudojami visose pramonės plėtrą. XF X05 savarankiškai valymo šepetys filtras yra aukštos filtravimo kokybės būklę, filtravimo nusodinto kietųjų medžiagų, skysčių srautų pusėje ir iš šono, efektyviau šiuo metu filtravimo.

image001


2. mūsų privalumai

a. griežtai fizikines bei chemines tyrimo procedūras: tingėti ir procesą, suteikti patikimų tyrimų duomenų reikalavimus.

b. trumpas pristatymo laikas: jei daugiau nei 10, 50 dienų. Sandėlyje taip pat turime kai kurių standartinio dydžio teptuku išsivalantis filtras, jei reikia 3-5 vnt, mes galime pristatyti greičiau.

c. saugus pakavimas: mediniai straipsnyje būtų galima nustatyti mūsų nerūdijančio plieno vandens filtras būsto, galiausiai sudėti eksportuojančių Medinė dėžė, laivybos ženklas bus nustatyti ribų atveju nurodyti gavėjo siuntimo informaciją.

d. geriausias paslaugas po pardavimo: daugiau nei 60 % produktai yra parduodami į Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europoje, ir visi produktai yra patikimos vidaus ir užsienio klientams.


3. mūsų paslaugas

Ø pateikti techninį projektą ir sprendimus;

Ø naujų augalų statybos rekomendacijas;

Ø projektavimas ir gamyba, nestandartiniai įrengimai;

Ø profesionalų techninį mokymą ir gaires svetainėje, pagal sutartį;

Ø tiekimo priedai bet kuriuo metu;

Ø Tele-techninės konsultacijos ir paslaugos;

Ø kitų specialios techninės tarnybos pagal kliento poreikius.

image003


Tyrimo