Cirkuliacinis vandens filtras

1.Cirkuliacinis vandens filtras Įvadas Šis cirkuliacinio vandens filtras yra lygus Bernulli filtrui, ilgas tarnavimo laikas, paprastai darbo laikas gali būti daugiau nei 10 metų, o aplinkai nekenksmingas - nereikalingas cheminis apdorojimas. Be to, turite daug pasirinkimų, jei reikia, medžiagos, ...

Informacija apie

1.Cirkuliacinis vandens filtras Įvadas

Šis cirkuliacinis vandens filtras yra lygus Bernulli filtrui, ilgas tarnavimo laikas, paprastai darbo laikas gali būti daugiau nei 10 metų ir aplinkai nekenksmingas - nereikalingas cheminis apdorojimas. Be to, esant reikalui, jūs turite daug pasirinkimų medžiagos atžvilgiu, galite pasirinkti anglies plieno filtro korpusą ir nerūdijančio plieno vandens filtro korpusą ir SS316L. patikimam valymo tipui, jis turi rankinį, laiko ir diferencinį slėgį valdymo bloko PLC valdikliu.

image001


2.Detail

Įtampa: 220V / 380V 50Hz, įtampa gali būti tokia, kaip vietos paklausa

Mokėjimo terminas: T / T, L / C ar kiti

Pristatymo data: 35 dienos po papildomo mokėjimo

Pakavimas: eksportuoti medinius dėklus

Rinka: Viduriniai Rytai / Afrika / Azija / Pietų Amerika / Europa / Šiaurės Amerika

Garantija: 1 metai

MOQ: 1 rinkinys


3. Mūsų privalumai

a.Stabilūs fiziniai / cheminių bandymų procedūros: atitinkantys gaminio projektavimo ir proceso reikalavimus, pateikiant patikimus bandymų duomenis.

b. Trumpas pristatymo laikas: jei viena pakuotė yra 15-20 dienų. Mes taip pat tiekiame standartinių dydžių vamzdelius ir strypus, jei jums reikia 3-5 vnt., Mes netrukus galėsime pristatyti.

c. Saugi pakuotė: prieš išsiuntimą ant rutulių ir strypų sutepkite priešrūdų alyvą, plastikiniai gaubteliai vamzdžio galuose, kad apsaugotumėte vidinį paviršių, kiekvienas strypas būtų apsaugotas kartono vamzdeliu. Galiausiai supakuotas su jūros dugnu paketu arba medine dėže.

d. Geriausias aptarnavimas po pardavimo: daugiau nei 60% produktų yra parduodami Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europoje, o visus produktus patiki vietos ir užsienio klientai.

image003Tyrimo