Didelis srautas mechaniškai išvalytos filtrai filtras elementas

Didelė f žemas m echanically c pasilenkė s instruktorių įvežimo XF - D3 serijos Inoco čiulpti Savaime išsivalantis filtrai yra taikomas didelio srauto, mechaniškai valomi ir sudėtingas priemaišas, kurios yra galite suderinti 10", 12", 14"ir 68" vamzdžio linija. Jei proceso pralaidumas yra daugiau nei 2500m 3/h, patartina...

Informacija apie

DidelisfmažasmechanicallycpasviręssInstruktorių Įvadas

XF - D3 serijos Inoco čiulpti Savaime išsivalantis filtrai yra taikomas didelio srauto, mechaniškai valomi ir sudėtingas priemaišas, kurios yra skirti 10", 12", 14"ir 68" vamzdžio linija. Jei proceso pralaidumas yra daugiau nei 2500m 3/h, rekomenduojama naudoti šį skysčių filtravimo sistema su keletą rinkinių filtravimo.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

Pranašumas

■cleaned tipas: slėgio skirtumo, kaip priemaišų sudedami, vieną kartą diferencinio slėgio kontrolės pasiekia reikšmės nustatymas (1bar), valdymo jungiklis įjungia pradėti valymo ašis.
■Backwash modelis gali būti pasirinktas, Rankinis valdymas arba automatinis veikimas, tai vienas Automatinis filtravimas.

Priemaišų tekėti per atgal plovimo rankos atgal skalbimo lizdo.
■Filtration tikslumas: 25 ~ 200 mikronų

■Solid turinys: mažiau kaip 200ppm

■Max debitas gali būti iki 4500m 3/h.

图片2.png 

Veikimo principas:  

Filtravimo procesas:Kai skysčio priemaišų srautus į filtro dugną, skysčio greitis sulėtės ir skysčio gaus didėjimo kryptimi, 90 laipsnių. Filtruotų priemaišų bus sustabdyta kevalais, o valymo skystis nuolat gaus ne išskyrimas filtro elementas, tada pagaliau tekėjo iš lizdo.

Nors valymas natūra procesas:Nors valymas natūra procesas baigiamas DP, tarp dujotiekio ir atmosferos. Tuščiaviduriai valymo priemonę apima visą filtro elementas ilgis, ir jis lėtai sukasi viduje filtro elementą, tada išskyros nešvarumus nuo nutekėjimo nozzle.the valymo įrenginys yra labai arti filtro elementas, tai yra tokio pat aukščio, jos atidarymo ir priemaišų surinkėjas. Priemaišų kolektorius pagamintas iš ratas apvalus ir vertikalus dujotiekio vamzdžiai. Iš viso Priešsrovinės skalbimo ciklą, pagrindinių skysčių bus negali būti sustabdytas ir filtravimo procesas vyksta.


图片3.png 

Programa

■Automatic savarankiškai valymo filtrą galima naudoti beveik visos pramoninės, pvz., vandens tiekimas, vandens valymo vandens išgrynintas sistema, vandens obrzydliwe, kvapas, sūraus vandens, kuris yra naudojamas šaldymo, perdirbimo ir priešgaisrinės apsaugos tarnybai. Šio filtro valdymo sistemos gali užtikrinti vandens išteklių ciklą ir sutaupytų išlaidų.

■This mechaniškai išvalomi filtrai yra plačiai naudojami perdirbimo pramonei apsaugoti šilumokaičiai, srauto siurblio, nuotekų valymo perdirbimo sistema, ir tt.

■High srauto mechaniškai išvalomi filtrai elektros energijos sektoriuje galima apsaugoti šilumokaičius, srauto siurblio, vandens purškimo antgalis, nuotekų perdirbimo sistemos ir pan.

■Automatic savarankiškai valymo kiaurasamtis gali būti naudojamas plaušienos perdirbimo pramonei pašalinti pluoštas iš vandens kad neužsikimštų antgalis, ir atskirti žievė ir chip procese apyvartą.

■High srauto mechaniškai išvalomi filtrai gali būti naudojami nuotekų valymo, antrą filtrą tvarkant nuotekas, filtruojant eliuatą į veiksmą du, ir tada pateikti švaraus vandens augalų.

■High srauto mechaniškai išvalomi filtrai galima metalo apdirbimo pramonei suteikti dideliu švaraus vandens aušinimas, rūdžių šalinimo, krosnis ir tt.

Kokybės užtikrinimas

1. griežtas sutarties audito invloved ieškant visų departamentų užtikrinti kiekvieno užsakymo galimybes.

2. proceso projektavimas ir tikrinimas prieš dideliais kiekiais.

Griežtai kontroliuoti visų žaliavų ir pagalbinių medžiagų, visas žaliavas pasiekia aukštesnįjį pasaulį.

3.on-svetainės patikrinimas siekiant visų procesų, patikrinimo rezultatai nuolat atsekami 3 metams.

4. visi tikrintojai yra kvalifikacijos tarptautinius sertifikatus. 

DUK

1. Kokios mokėjimo sąlygos ar jūs sutinkate?

T / T arba l/c arba Vakarų Sąjungos ar "MoneyGram" arba Paypal, kiti yra sveikintinas.

2. kaip jums suorganizuoti siuntą?

Ats.: iš jūros/iš geležinkelio/iš oro arba iš Express, 15-20dienų pagal indėlio.

3. Koks jūsų darbo pasiūlos?

A:Automatic nugaros išvalyti filtrą, savarankiškai valymo filtro, gamtinių dujų filtras, maišinis filtras, krepšys kiaurasamtis, akytas metalo kermetų filtras, statinio maišytuvą ir tt, visi jie yra plačiai naudojamas vandens valymo, naftos chemijos pramonės filtravimo, gamtinių dujų atskirti ir pan.

4. koks filtras pristatymo laikas?

A: apskritai, 35 dienoms po Išplėstinė mokėjimo, jei OĮG, tai bus 40-45 dienų po išankstinių mokėjimų, pristatymo uosto, laikyti yra Šanchajus.

5. kaip yra jūsų prekės kokybę?

A: mes bendradarbiavo su daugeliu pasaulinio lygio companied jau daugelį metų, pavyzdžiui, Conoco Phillips, Shell, ryški, Sinopec, PetroChina, "Samsung" inžinerija, BASF, Bayer, Worlypesons ir kt. klientams.

Mūsų produktai gavo gerą atsakymą iš mūsų klientų.

6. kokios rūšies fizinės ir cheminės bandymų jums gali suteikti?

A: fizinių ir cheminių bandymų mes teikiame yra:

Dalelių dydžio analizė

cheminės sudėties tyrimai

fizinis turtas testavimas: kietumo bandymas, tempimo charakteristikų bandymai, kambario temperatūros poveikio bandymai, esant žemai temperatūrai bandymas

NK: PT, MT, UT & RT

Metallographic bandymai.

图片4.png

Tyrimo