Proceso filtro skysčiai

1.Proceso filtras Skysčiai Įvadas Jis gali pasirinkti skirtingus filtrų tikslumo filtrų maišus. Kalbant apie skysčio srautus į maišelio filtrą iš filtro maišo viršuje, kad skystis visiškai paskirstytų filtro maišelio paviršiuje, atlikite visą pastovaus skysčio paskirstymo lygį, mažą neigiamą ...

Informacija apie

1.Proceso filtras Skystis Įvadas

Jis gali pasirinkti skirtingus filtrų tikslumo filtrų maišus. Kalbant apie skysčio srautus į maišelio filtrą iš filtro maišo viršuje, kad skystis visiškai paskirstytų filtro maišelio paviršiuje, atlikite visą pastovaus skysčio pasiskirstymo lygį, nedidelį neigiamą turbulencijos srauto poveikį ir gerą filtravimo efektą. Tada jis pasiekti reikiamą idealiojo kietojo skysčio atskyrimo efektą.

Jis gali pasirinkti skirtingus filtrų tikslumo filtrų maišus. Kalbant apie skysčio srautus į maišų filtrą iš filtro maišelio viršuje, kad skystis visiškai išdėstytų filtro maišelio paviršiuje, atlikite visą pastovaus skysčio paskirstymo lygį, nedidelį neigiamą turbulencijos srauto poveikį ir gerą filtravimo efektą.

image001


2.Feather

sistema

INOCO dabar keičiasi nuo vieno filtro tiekėjo iki galingo visapusiško gebėjimų ir technologijų paslaugų filtro tiekėjo. Nesvarbu, kokia pramonė esate, galime patenkinti jūsų skysčių sistemos reikalavimus.

Profesinė gamyba

INOCO gauna GB150 ir ASME gamybos licenciją, kuri užtikrina dizaino ir gamybos saugumą ir saugumą.

turtinga filtravimo patirtis

INOCO turi daugiau nei dešimties metų filtravimo patirtį, kuriam visada buvo aptarnaujama 25000 įmonių ir galėjo pasirinkti tinkamą ir tinkamą sprendimą pagal jūsų būklę.


3.FAQ

1. Ar esate gamintojas, prekybos įmonė ar trečioji šalis?

A: Mes esame gamintojai ir mes sukūrėme savo įmonę nuo 2007 metų.

2. Kur yra jūsų gamykla?

A: Mūsų gamyklos adresas yra: Nr.58 Rongxing 3-iasis kelias, Furong pramoninis parkas, Usi miestas, Jiangsu provincija, Kinija.

3. Kaip galėčiau patekti į jūsų gamyklą?

A: Mūsų gamykla yra netoli Šanchajaus oro uosto, mes galime jus pasiimti oro uoste.

4. Jei kelias dienas turiu likti tavo vietoje, tai ar galima užsisakyti viešbutį už mane?

A: Visada man malonu, viešbučio rezervavimo paslauga yra prieinama.

image003

 


Tyrimo