Drėkinimo vandens filtras automatiškai išsivalo

1. savaiminio išsivalymo drėkinimo vandens filtravimo Įvadas šis šepetėlis filtras yra vienodo Bernulio filtras, ilgą tarnavimo laiką, paprastai darbo laikas gali būti daugiau nei 10 metų ir ekologiškas – jokio cheminio gydymo reikia. Be to, jūs turite daug pasirinkimų, kai reikalingos medžiagos...

Informacija apie

1. savaiminio išsivalymo drėkinimo vandens filtras Įvadas

Šis šepetys filtras yra vienodo Bernulio filtras, ilgą tarnavimo laiką, paprastai darbo laikas gali būti daugiau nei 10 metų ir ekologiškas – jokio cheminio gydymo reikia. Be to, jūs turite daug pasirinkimų, kai reikia, medžiagos, jūs galite pasirinkti anglies plieno korpuse ir nerūdijančio plieno vandens filtro korpusas ir SS316L. patikimos valymo tipo, jis turi rankiniu būdu, laiko ir diferencinio slėgio valdymo dėžutės PLC valdymo.

image001


2. išsamiai

Originalas: Jiangsu, Kinija

Sertifikavimas: ISO 9001, CE, ISO 14001, BRIST, ASME "U" antspaudas

Kaina: apyvartiniai

Medžiaga: Anglinio plieno, SUS304, SUS316L

Įtampa: 220V/380V 50Hz, įtampa gali būti kaip vietinę paklausą

Mokėjimo terminas: T/T, l/c ar kiti

Pristatymo data: 35 dienoms po išankstinių mokėjimų

 

3. išsivalo filtravimo procesą

Slėgių įleidimo ir išleidimo vamzdyno pasiekus pateikiama vertė, filtras bus pradėti valymo proceso. Visai savaiminio valymo procesas yra du žingsniai: išleidimo vožtuvas atsidaro; du nerūdijančio plieno šepečiai, kuri yra varoma variklio viduje bus nušluoti priemaišų, kuris buvo paimtas iš akies ir tada priemaišų gali būti išmestos iš drenažo vožtuvas... Visos valymo procesas trunka apie 15 – 60 sekundžių, o per tą laiką, filtravimo sistema nesibaigia, teka ir kontroliuoja valdymo dėžutės.

Kontrolės tipas: trys modelis tai, laiko, slėgio skirtumo ir PLC valdymo. XF-X01 automatinė šepetys Savaime išsivalantis filtrai yra plačiai naudojami vandens filtravimo arba filtravimo suspenduotų kietųjų dalelių su didelio našumo filtravimo, ekonominius ir aplinkos poveikio.

 

4. MŪSŲ PASLAUGAS

a.We teikti Nemokama techninė tarnyba apie AHU filtrą

b.Free vietoje kelionių ir įvedimo mūsų gamykla

c.We teikti planavimo ir tikrinimo nemokamai

d.We garantuojame laiku pristatyti mėginiai ir prekių

e.Close tolesnius veiksmus dėl visų užsakymų pranešta laiku specialios asmuo ir išlaikyti klientų

f.All po pardavimo užklausa bus atsakyta per 24 valandas

image003Tyrimo