Savęs valymo vandens filtrai

1. savęs valymo vandens filtrai Įžanga savęs valymo vandens filtrai yra auto savarankiškai valymo filtras, kuris yra daugiausia naudojami filtravimo žiniasklaidos, kad yra daugiau svorio dalelių į skystį. Vidinis grandiklis, kad grandiklis yra viduje filtravimo elementas. 2. taikyti anglies filtro lauke ir...

Informacija apie

1. savęs valymo vandens filtrai Įvadas

Savęs valymo vandens filtrai yra auto savarankiškai valymo filtras, kuris yra daugiausia naudojami filtravimo žiniasklaidos, kad yra daugiau svorio dalelių į skystį. Vidinis grandiklis, kad grandiklis yra viduje filtravimo elementas.

image001


2. taikyti

Anglies filtras langelį ir paragino aktyvuotos anglies adsorbcija bokštas, tai savotiškas sausų dujų apdorojimo įranga. Aktyvintos anglies adsorbcija bokštas adsorbcija yra selektyvus, nonpolar medžiagų, nei paprasta polinių medžiagų adsorbcija. Tos pačios serijos medžiagos, didesnis Virimo taškas medžiagos lengvai įsisavinami. Kuo didesnis slėgis, kuo žemesnė temperatūra, tuo didesnė koncentracija, daugiau į adsorbciją, temperatūrą ir slėgį, palankios dujų desorbcijos.

 

3. MŪSŲ PASLAUGAS

a.We teikti Nemokama techninė tarnyba apie AHU filtrą

b.Free vietoje kelionių ir įvedimo mūsų gamykla

c.We teikti planavimo ir tikrinimo nemokamai

d.We garantuojame laiku pristatyti mėginiai ir prekių

e.Close tolesnius veiksmus dėl visų užsakymų pranešta laiku specialios asmuo ir išlaikyti klientų

f.All po pardavimo užklausa bus atsakyta per 24 valandas

image003

 

 


Tyrimo