Vandens filtravimo procesas

1. Vandens filtravimo procesas Įvadas Skystis filtruojamas filtrų maišeliu iš vidaus į išorę, palaikomas poliravimo filtro krepšeliu. Tada jis pasiekia reikiamą idealiojo kietojo skysčio atskyrimo efektą. Jis gali pasirinkti skirtingus filtrų tikslumo filtrų maišus. Kalbant apie skystą ...

Informacija apie

1.Vandens filtravimo procesas Įvadas

Skystis filtruojamas filtrų maišeliu iš vidaus į išorę, palaikomas poliravimo filtro krepšiu. Tada jis pasiekia reikiamą idealiojo kietojo skysčio atskyrimo efektą.

Jis gali pasirinkti skirtingus filtrų tikslumo filtrų maišus. Kalbant apie skysčio srautus į maišų filtrą iš filtro maišelio viršuje, kad skystis visiškai išdėstytų filtro maišelio paviršiuje, atlikite visą pastovaus skysčio paskirstymo lygį, nedidelį neigiamą turbulencijos srauto poveikį ir gerą filtravimo efektą.

image001


2.Papildomas filtro procesas

Kai įleidimo ir išleidimo dujotiekio diferencinis slėgis pasiekia pateiktą vertę, filtras pradės valymo procesą. Visą savaiminio valymo procesą sudaro du etapai: atidaromas drenažo vožtuvas; du nerūdijančio plieno šepečiai, kurie varomi viduje varikliu, nuvalys priemaišas, užfiksuotas tinkleliu, o tada priemaišos bus išleidžiamos iš išleidimo vožtuvo. Visas valymo procesas trunka apie 15-60 sekundžių, o per šį laiką filtravimas sistema nesibaigia teka ir kontroliuojama valdymo bloku.

Valdymo tipas: jis turi tris šio, laiko, diferencinio slėgio ir PLC valdymo modelius.


3.FAQ

a.Kaip yra jūsų kainų lygis?

A: Parduodant gamyklą, turime visą gamybos linijos darbo procesą nuo standartinių produktų iki OEM dalių.

b.Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: ISO9001 ir ASME sertifikatai. Vienerių metų kokybės garantija ir visą gyvenimą trunkantis techninis palaikymas.

c. Kokiomis mokėjimo sąlygomis sutinkate?

A: T / T arba L / C arba West Union arba Moneygram arba Paypal, kiti yra laukiami.

d.Kaip organizuojate siuntą?

A: Jūra / traukiniu / oru ar ekspresiu, 15-20 dienų prieš indėlį.

image003

 


Tyrimo