Namuose > Žinios > Turinys

Dujų filtro projektavimo ypatybės

Nov 21, 2017

1, filtravimo įranga priima patentuotą vidinę mechaninę struktūrą, kuri supranta aukšto slėgio grįžtamojo srauto funkciją pagal tikrąją reikšmę, gali lengvai ir kruopščiai pašalinti priemaišas, kurias saugo filtras, ir neturi neišsiskiriančio kampo ir jokio srauto slopinimo, kad užtikrintų filtravimą efektyvumas ir ilgalaikis tarnavimo laikas.

2, filtravimo įrangoje naudojamas 304.316 L nerūdijančio plieno pleišto formos filtras, didelio stiprumo, didelio tikslumo, atsparumas korozijai, maksimalus filtravimo tikslumas iki 25 mikronų.

3, filtravimo įrangą per savo paieškos ir reagavimo pajėgumus, kad būtų pasiektas automatinis grįžtamasis slėgis, spręsti nestabilius vandens kokybės svyravimus, be žmogaus įsikišimo.

4, mažiau dėvėtų filtro įtaiso dalių, nėra eksploatacinių medžiagų, mažos eksploatacijos ir priežiūros išlaidos, lengva valdyti ir valdyti.

5, filtravimo įrangos valdymo sistema reaguoja, tiksliai veikia, atsižvelgiant į skirtingus vandens šaltinius ir filtravimo lankstumą, kad būtų galima sureguliuoti užpakalinio slėgio skirtumo laiko ir laiko nustatymus.

6, filtro įranga Grįžtamojo skalavimo procese kiekvienas (grupės) filtras, po kurio eina grįžtamojo skalavimo operacija; norint užtikrinti, kad filtras būtų saugus ir efektyvus valymas, o kiti filtrai nepaveikiami, toliau filtruokite.

7, filtro įtaisas, naudojantis pneumatinį nutekėjimo vožtuvą, atgal skiedinys trunka trumpą laiką, mažiau suvartojama vandens, aplinkos apsauga ir taupymas.

8, filtro įtaiso konstrukcijos dizainas kompaktiškas ir pagrįstas, mažas pėdsakas, lankstus montavimas ir mobilumas.

9, filtravimo įrenginys Elektros sistema su integruotu valdymo režimu, nuotoliniu valdymu